Gelişen teknoloji sayesinde sınırsız renk ve doku seçeneği ile sunulan duvar panelleri, iç mekan tasarımında farklı bir etki yaratmak isteyenlerin yeni favorisi haline dönüşüyor. İç mekan dekorasyonunun bel kemiği olan duvarların sıradanlıktan sıyrılmasını sağlayan yeni nesil duvar panellerinin bütçe dostu fiyatlara sahip olması da oldukça büyük bir avantaj. Arzu edilen boyutta üretilebilme imkanı olduğu için her mekanda kullanılabilen duvar panelleri taş, ahşap veya mermer gibi birçok farklı malzemeyi de kusursuz şekilde taklit edebiliyor.

Karo şeklinde döşenebilen duvar panelleri farklı renk ve desenli parçaların da hayal gücüne göre kombine edilmesine olanak tanıyor. Geniş bir duvarı yalnızca tek bir panel kullanarak kaplama imkanına sahip olduğunuz gibi, farklı karolardan kendinize ait bir tasarım yapmanız da mümkün. Duvar panelleri ayrıca “serbest kabartma” olarak isimlendirilen modelleri ile mekanlarda sıra dışı gölge oyunlarının oluşmasını da sağlıyor. Farklı ve özgün bir tasarıma sahip mekanlar yaratmayı çok daha kolay bir hale getiren serbest kabartmalı duvar panelleri, derinlik hissinin artarak mekanın ilgi odağı haline gelmesini sağlayacaktır.

Dekoratif Duvar Panelleri (2)

Teknolojik gelişmelerin her alanda olduğu gibi dekorasyon üreticilerine de birçok yeni imkan sağlaması, 3 boyutlu duvar panellerinin çok daha düşük maliyetler ile üretilebilmesine olanak sağladı. İç mekan dekorasyonunda son yılların trendi haline dönüşen 3 boyutlu duvar panelleri hayalleri zorlayan tasarımlarıyla mekanların iddialı ve unutulması kolay olmayan bir stile kavuşmasına yardımcı oluyor. Renk, doku ve desen açısından değerlendirildiğinde gerçek anlamda sınırsız seçeneğe sahip olan yeni nesil duvar panellerinde ayrıca dijital baskı teknolojileri de çok rahat bir biçimde kullanılabilir. Dijital baskılı duvar panelleri ile dilediğiniz görselin duvarınızı süslemesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir