Dekorasyon ve köşeler diyoruz! Hani tek bakışta düzenlemesi ile tasarımı ile aklımızı başımızdan alan alanlar vardır ya işte onlardan bahsediyoruz. Dekorasyon evin genelinde hakim olsa da evin bazı bölümleri vardır ki işte oralar vurucu özelliğe sahiptir. Hepimizin evinde vardır bu tarz dekorasyon alanları. Ev dekorasyonu için özel ve özenli köşelerdir bu alanlar. Şimdi dekorasyon köşelerinden kareler geliyor galerimizden. Pembe ve siyah çiçekle ile bir arada ancak bu kadar akıllıca kullanılabilirdi diyoruz. Bir yandan bu kadar karışıklık bir yandan da bu kadar dingin bir ortam dekorasyon için başarı ancak bu kadar olabilirdi. Kiremit rengi duvarların önünde bulunan kırmızı kareli yastıkları ile bir masa köşesi.  Bu dekorasyon köşesi ise her rengi ile uyumu yansıtıyor.

Gri tonlarında bir köşe koltuğu salonun tüm havasına hakim olmuş. Son derece şık olduğunu söyleyebiliriz bu alanın. Eskitme lake beyaz komidin yanında muhteşem bir oturma koltuğu. Dekorasyon için ressamın son dokunuşları diye adlandırsak yine de az söylemiş oluruz bu görsele. Çizgili kanepelerin yer aldığı yer yer hardal renginin kullanıldığı hoş bir salon. Nasıl da şık görünüyor. İşte dekorasyon başarısı.  Oldukça farklı bir görsel ile dekorasyon ve köşeler konumuza devam ediyoruz. Yine ustaca kullanılmış haki yeşil kanepelerde ve üzerlerinde ki renkli yastıklarda hissediliyor. Bej kanepenin üzerinde yer alan kırmızı renkli yastıklar bu dekorasyon da hayat var diyor adeta.

dekorasyon-ve-köşeler (5)

One Reply to “Dekorasyon ve Köşeler”

  1. dekorasyon konusunda bende çok ilgiliyim, şık evlere bayılıyorum, kendi evimde de dekorasyon noktasında son derece önem verdiğim köşeler var. siyah çiçekli duvar kağıdına bayıldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir