Doğanın en cazip rengi yeşilin mucizeler yarattığı bir dekorasyon ile birlikteyiz. Yeşil eve perdelerden sızmış ve sanki evin her noktasında var olabilmek için adeta bir çaba göstermiş. Ev dekorasyonu 2014 trendleri konusunu ele aldığımız yeni yazımızda bu yıl yeşile evinizde yer açın demeden edemiyoruz. Gerek perdelerde gerek koltuklarda gerek yastıklarda sıklıkla yeşil hakimiyeti yaşayabilirsiniz. Ev dekorasyonu 2014 trendleri içinde yeşil sadece renk olarak değil adını aldığı bitkiler ile de yer alıyor. Evinizde fazlası ile hayat olduğunu göstermek için bitkilere yer vermeyi önümüzdeki yıl ihmal etmemeniz gerektiğini hatırlatıyor ve faklı bir ev dekorasyonu ile yazımıza devam ediyoruz.

Ahşap! Bu dekorasyon kelimenin tam manası ile ahşapla kazanılmış bir bütünlük sunuyor. Pencerelerde, kapılarda, yerlerde ve koltuklarda hakim olan ahşap detayların tamamlayıcısı beyaz olmuş. Beyaz renkli bir halı dekorasyon da bütünlüğü yakalamak için doğru bir tercih olmuş. Beyaz ve açık gri çizgili koltuklar ise dekorasyon için son derece özel bir birlikteliğin imzası. Ferahlığın her metre karesinde hissedildiği bu ev dekorasyonu 2014 trendleri içinden metal avizeyi seçmiş kendine.

Yine ahşap, yine beyaz! Yerlerde tamamen ahşap detaylara öncelik tanınmış. 90’lı yıllarda hayli fazla uygulanan çapraz geçmeli ahşap döşeme bu ev dekorasyonu için tercih edilen yer döşemesi olmuş. Aynı zaman da bu ton ahşabın en çok kullanıldığı bir diğer kombin ise beyaz yine birlikteliğin diğer ismi olmuş. Ahşap ve beyaz birlikteliğini büyük ve rahat bir köşe koltuğu sağlamış. Oldukça sade olan bu ev dekorasyonu 2014 trendleri içinden kendine renkli yastıkları seçmiş. Ortama canlılık katan farklı renkte ki yastıklar, dekorasyon için en doğru seçimler arasında yer almayı başarmış gibi görünüyor.

ev-dekorasyonu-2014-trendleri (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir