Beyaz renk belki de renklerin en safı en güzelidir. Birde siyah renkle bir araya gelirse kullanıldığı ortama şıklık katar. Siyah ve beyazı kullanarak dekorasyon örneğimizde olduğu gibi siz de evinizde risk almadan istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz. Beyaz dekorasyonunuzu renklendirmenin bir yolu da ev dekorasyon örneğimizde görüldüğü gibi siyah avize ve yeşil bitkileri kullanarak evlerinizde ferah ve aydınlık mekânlara kavuşabilirsiniz.

Bu ev dekorasyon örneğimizde olduğu gibi beyaz ve yeşilin kullanıldığı bu dekorasyon örneğinde   geometrik şekiller yerine çiçek desenli ve renkli yastıklar kullanılmış. Modern parçalar yerine eskiyi çağrıştıran malzemeler kullanılmış.  Bu ev dekorasyon örneğinde en önemli iki detay duvarlarda mat beyaz porselen duvar aksesuarları kullanılmış, Sanatsal ifade kullanılan bu ev dekorasyonu ile evinizde istediğiniz farklı ve şık bir tarz yakalayabilirsiniz.

Modern çizgilerin çok moda olduğu şu sıralarda dekorasyon örneğinde halı ve duvarlarda beyaz ve  düz desenli turuncu renkli minik yastıklar ve şömine  kullanılarak sımsıcak bir ortam yaratılmış. Özellikle kış için iyi bir ev dekorasyonları örneği arıyorsanız sıcak renklerin ve beyazın ve nasıl bir araya geldiğini, sizin oda bakabilirsiniz. Ev dekorasyonu yaparken seçtiğiniz mobilyalar ve aksesuarlar ile tarzınızı evinizde de yansıtabilirsiniz.

iyi-bir-dekorasyon-için-ipuçları (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir