Artık sıradan halılara elveda diyoruz! Öyle ki bu halılar artık evlerimizin kapısından içeri dahi giremiyor. Dekorasyon tutkunları için halı son derece önemlidir. Mutlaka sıra dışı olmalıdır. Ve bu sıra dışılık son yıllarda otantik görüntüleri ile dikkat çekiyor. Halı modelleri otantik görüntüleri hem klasik hem country hem de modern evlerde farklı konseptlerle dikkat çekiyor. Halı modelleri ile her geçen gün sizlerle birlikte oluyoruz. Her seçimimiz diğerlerinden farklı olsun istiyoruz işte bugün yine öyle bir halı modeline bakıyoruz. Morun en yumuşak tonlarından lila sanki elde ince ince bir dokuma işlenmiş gibi serilmiş yere. Oldukça şık bir dokuma tekniği ile otantik bir görüntü yakalanmış. Biz oldukça beğendik bu halı modelini, özellikle country ve modern ev dekorasyonları için tercih edilecek bir model bu. Şıklık bir halı ile buluşunca bir evin dekorasyon boyutu son derece başarılı bir noktaya ulaşabilmektedir.  Yani bir halı ile trend bir ev dekorasyonu yakalanacaksa o halılar arasında yerini alıyor bu lila rengi otantik halı.

İşte modern bir ev için kaçınılmaz bir halı modeli. Spor bir şıklığın ev dekorasyonu için halıya yansımasına en iyi örneklerden biri bizce. Modern tasarımı ile sade ev dekorasyonları için derece hoş bir halı bu. Fazlası ile beğendiğimiz bu modeli beyaz koltuklar arasında ve siyah yer döşemesinin hakim olduğu bir salon dekorasyonu içerisinde hayal ettik. Evde Son Trend yılın en güzel halı modelleri ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyor.

İşte sıra dışı bir halı modeli daha country tarzını bize fazlası ile hatırlatan bir halı modeli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Öyle ki bu halı modeli üzerinde taşıdığı sert renkler ile her şeyin düz ve sade olduğu bir salonu tek başına hareketlendirebilecek güce sahip.  Kırmızı, yeşil, mavi bir çocuk neşesi ile halının üzerine yerleşmiş adeta.  Halı modelleri birbiri ile kucaklaşan renklerin yansıdığı tablolar gibidir çoğu zaman, işte yine böyle bir halı modeline bakıyoruz.

Otantik desenlerin buluştuğu ve renklerinde başarı ile bir araya geldiği yarı halı yarı kilim tarzında ki bu model işte yılın en trend halı modelleri arasında yer alıyor. Bir halı ile bambaşka bir dekorasyon boyutu yakalamak isteyenler için oldukça doğru bir halı modeli bu. Evde Son Trend halı modelleri yeni yazılarla sizlerle birlikte olmaya devam edecek.

halı-modelleri (6)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir