Salon Dekorasyonları

Beyaz duvarlardaki sıradanlığı çiçekli pembe perdeler bozuyor. Sıcak ve baharı yansıtan bir atmosfer sunan bu perdeler, salon dekorasyonu için son derece güzel tercihler olacaktır. Bir duvarın kocaman kelebeklerin yer aldığı bir tablo ile kaplı olması bu salon dekorasyonu için oldukça zarif bir tercih olmuş. Pembe berjerler son derece özenli görünüyor. Perdelerden daha açık renklerin berjerler de kullanılması salon dekorasyonu için özel ve zarif olmuş. Ama bizi bu salon dekorasyonu içerisinde özellikle iki detay etkiledi bu iki detaydan biri aydınlatma avizesinin kırık ağaç dallarından yapılmış sıra dışı bir avize olması bir diğeri ise orta sehpanın ilginç tasarımı. Biz bu salon dekorasyonu içerisinde yer alan bu iki detaya adeta aşık olduk. Denizden çıkarılmış bir taşın büyümüş görüntüsü içerisinde ki bu orta sehpa aklımızda kalan en önemli detay olarak Evde Son Trend’in sayfaları arasına karışacak.

Uzun pencerelerin yer aldığı büyük duvar aydınlatıyor bu salon dekorasyonunu. Mavi ince bir şeridin yer aldığı beyaz kanepeler ise salona yazdan kalma ferah bir görüntü sağlıyor.  Yine ilginç bir orta sehpa dikkatimizi çekiyor. Aslında bir puf olduğunu düşündüğümüz bu orta sehpa siyah ve beyaz geçişleri sunuyor bizlere. Mavi çiçekli berjerlerin salona kattığı hava ise yine oldukça şık görünüyor. Sadeliğin hakim olduğu bu salon dekorasyonu özellikle beyaz ve mavinin naif uyumunu sunuyor bize.

Aklımıza ilk gelen portakal oldu. Turuncunun bu kadar hakim olduğu bir salon dekorasyonu ile göz göze gelince portakalın akıllara gelmemesi imkansız diye düşünüyoruz. Oldukça sıcak bir salon dekorasyonu ile birlikteyiz. Daha önceki salon dekorasyonları ile bu salon dekorasyonu arasında ki en önemli fark şüphe yok ki sıcacık rengi. Hardal renginin hakim olduğu koltuk takımı salon dekorasyonu içerisinde oldukça şık görünüyor. Ve bizi bugün şaşırtmaya devam eden orta sehpalar yine iş başında. Bu orta sehpa modeli de oldukça şık görünüyor. Aynı zamanda sıradanlıktan uzaklaşmış görüntüsü ile bizi etkilemeyi başarıyor. Ev aksesuarlarında zevkli seçimler, aydınlatmalar ve tablolar bu için el birliği yapmış bir şıklık içerisindeler.

Yerlerde çizgili bir yer döşemesi hakim. Yeşilin huzur veren havası salonun her yanına yayılmış. Bir duvarda kullanılan tablolar salonun sıcak havasına kalabalık bir katkıda bulunuyor. Eski bir çalışma masası havasında ki dolap biraz vitrin görüntüsü ile eski ve yeninin modern birleşimini sergiliyor bizlere. Salon dekorasyonu yeşil kanepe ve yeşil çiçekli berjerler ile tam bir yaz havasında. Biraz yaz, biraz bahar muhteşem bir atmosfer hakim diyebiliriz. Minik klasik puflar ve sandalyelerin ev aksesuarı gibi kullanıldığı bu salon dekorasyonu içerisinde sakinlik ve yaşayan bir ev havasını hissetmemek mümkün değil. Evde Son Trend’de orta sehpaları ile dikkatleri çeken salon dekorasyonları konuğumuz oldu.

salon-dekorasyonları (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir