Şıklığın ve zarafetin mükemmel bir uyum içinde sunulduğu 2014 salon dekorasyon modelleri hayallerimizin ötesinde bir dünyanın kapılarını size aralayacak.   Salon dekorasyonları seçimlerinize yardımcı olma için sizin gözünüzden bakmaya çalıştık. İşte şık ve sıcak bir atmosfer oluşturan bu ilk salon dekorasyon örneğinde Kırmızı kareli bir kumaşın eşliğindeki bu koltuğun renkleri ve konforlu yapısı ile kombinenmiş ve şık aksesuarlarla tamamlanmış. Bu şık bir dekorasyon örneğinin her bir karesi her rafı yaşayan modern çizgiler ile çerçeve edilmiş bir resim gibi görünüyor. Kitaplar, vazolar avizeler birbiri ile kaynaşmış durumda. Renklerin geçişleri ve salon dekorasyonu için kullanılan diğer mobilyalar başarılı bir dekorasyonun en şık hali ile karşımızda Yer döşemesinin kalebodur oluşu dekorasyonun genel teması ile tam bir uyum yakalamış.

Siyah beyaz kareli berjer koltuk Karşı duvarda ki ahşap çerçeve ve diğer objeler ile natürel bir ahşap mesafesi ile oldukça şık ve sade bir görünümde.  Sade ve bir o kadarda konforlu bu salon dekorasyon tarzı ile griler, cam ve diğer metaller her şey bu oda da bir ölçü içerisinde kendini yansıtıyor.  Bu üçüncü örneğimizde ahşap temalı bir evde kullanılan beyaz  deri koltukları yine ahşaptan yapılmış   sade raflar tamamlamış Ahşap temasıyla evin dekorasyon temasına oldukça uyumlu bir görüntü sergiliyor. Klasik hatların hâkim olduğu orta sehpa ise klasik bir salon dekorasyonu için tam bir denge sağlamış.

Duvarlardan tutunda koltuk minderleri ve ortada pufa varana kadar pembe rengi ile baharı salonlarınıza taşıyan bu salon dekorasyon örneğinde koltuklarda beyaz detayının kullanılmış olduğu koltuk takımı ile birlikte muhteşem bir uyum yakalanmış. 2014 salon dekorasyon tarzı olarak sizde bu örneğimizden ilham alarak pembenin hâkim olduğu salon dekorasyonları ile salonlarınıza canlılık ve renk katabilirsiniz.

salon-dekorasyonu-resimleri (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir