Şehir Şıklığı Temalı Salon Dekorasyonu

Metropoller kalabalıklaştıkça evlerde dekorasyon giderek sakinleşiyor sanki. Şehrin yoruculuğundan uzaklaşmak mı dersiniz yoksa sadeleşen zevkler mi dersiniz bilmiyoruz fakat her halde evler giderek yalın bir ifade alıyor. Bugün dekorasyon noktasında sadeliği ile dikkatleri çeken metropol evlerde salon dekorasyonu konulu bir yazı ile sizlerle birlikteyiz. Biz buna biraz şehir şıklığı diyoruz. Evlerde yalınlaşmış olan ifadeler ile şehir şıklığı benzetmesi dekorasyon açısında oldukça doğru bir tespit diye nitelendiriyoruz. Soft renklerin hissedildiği salon dekorasyonları sadeliğin içerisinde başarıyı yakalıyorlar.

Oldukça sakin bir dekorasyon. İki şık kanepe ile elde edilmiş muazzam bir başarı. Bej tonlarında ki iki kanepe kenarlarında kullanılan ahşap detaylar ile birlikte salon dekorasyonu için başarılı bir seçim olmuş. Arka plana yaslanmış tablolar ve metal aksanı ile dikkatleri üzerine çeken lambader bu salon dekorasyonu için şehir şıklığına bir tırmanışa imza atmış. Yerlerde kullanılan koyu zemin üzerine açık renklerde ki salaş halı oldukça iyi durmuş. Kanepenin bir yanında bulunan kuru dallar ise ortama biraz doğadan bir dokunuş oluşturmuş. Son derece başarılı bulduğumuz salon dekorasyonu şehir şıklı temalı dekorasyon konumuz için son derece uygun.

 

Yavru ağzı renginde ki muhteşem kanepe salona baktığımızda ilk dikkatimizi çeken ayrıntı. Kanepenin hemen arkasında yer alan kütüphane ise dekorasyon için her daim yaşanılır bir ifade hissettirmektedir. Kitapların belkide içlerinde barındırdığı o güç evde dekorasyon olarak fazlası ile hissediliyor. Bizlerde bu gücü özellikle salon dekorasyonu için hissetmeye bayılıyoruz.

 

Yıkık dökük duvarların içerisinde deri şıklığı! İşte biz buna salon dekorasyonu noktasında gerçek bir başarı adını veriyoruz. Özellikle konu şehir temalı olunca metropol evlerinin bu asi görünümüne fazlası ile alıştığımızın altını çiziyoruz. Deriler belki kullanım ve temizlik kolaylığından belki de metropollerin havasına fazlası ile yakıştığından, en çok tercih edilen mobilyaların başında yer alıyor. Bugün sizler için şehir şıklığını en çok hissettiğimiz dekorasyon modelleri seçtik, galerimiz sizlerle.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir