Prenseslere layık bir yatak odası modeliyle odanıza girdiğinizde kendinizi bir masal evinde hissedeceksiniz Yatak odalarınızı şık kılan bu model ile yatak odalarınızı bambaşka hayallerle uykulara dalmanızı dalacak, güzel duygularla güne başlayacak. Komedinler, şifonyerler ve göz alıcı tasarımı ile bu modelimiz, yatak odaları prenses odası haline gelece. Özel el işçilikleri ile dizayn edilen bu dekorasyon örneğinde model, geleneksel ve modern çizgilerin harmanlanmasıyla yatak odalarınızda şık, bir görünümün yanı sıra konforlu bir yaşam alanı sunacak sizlere. Sizde bu tarzdaki yatak odası modelleri sayesinde yatak odanızda yapacağını yatak odası dekorasyonu ile kendinizi prenses gibi hissedebilirsiniz.

Özellikle küçük yatak odaları için tasarlanmış bu renkli oda da yatak ya da çekmeceli komedin kullanılması tercih edilmiş. Tek çocuklu ve küçük odalarda büyük avantaj sağlayan pembe tonlarındaki bu yatak odası modelinde faklı renkler kullanılması odaya görsellik sağlamış. Çocuğunuzun cıvıl cıvıl bir yatak odası dekorasyonu olsun istiyorsanız örnek resim de olduğu gibi mobilyalarınızı rengârenk yapmanız halinde bu isteğinize kavuşabilirsiniz.   Pembe mor tonlarında ki örneğimizde olduğu gibi bir renkli odaya sahip olmak yatağı, masası ve aynı kalite deki dolabı ile birlikte bu dekorasyon örneği tam size göre. Sizde farklı kombineler ile bu tarzda yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz

Genç kızlarımız için yatak odası dekorasyonunda ağırlıklı olarak kullanılan pembe ve mor ve fujya tonlarında renkler tercih edilmektedir. Duvarlarda çiçek motifleri bulunan bu örnek odaya çok canlı bir hava katmış. Odada Yatak dışında, şifonyer ve avize, ve taşlı avize ve şamdan duvar süsü gibi çeşitli aksesuarlarında kullanılması klasik bir hava katmış. Sağlıklı ve konforlu uykular vaat eden yatak odası modelleri, güne mutlu uyanmanızı sağlayacak.  masal-gibi-yatak-odaları (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir