Mükemmel yapıları ile dikkat çeken 2014 yemek odası modelleri salonlarınıza farklı dekorasyon tarzı kazandırabilecek türden yemek masaları ile dikkatleri çekiyor. Diğer sezonlara göre Yemek masaları 2014 yılında sanki konuşup dile gelecek tasarımlara sahip. Yemek Odalarınızı hazırlarken dekorasyon konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biride yemeklerini rahat bir şekilde yiyebileceğiniz yemek masalarınızın mekâna uygun geniş ve konforlu olmasıdır. Öyle dar ya sıkış tepiş bir masada misafirlerinizle yemek yenmez. Yense de bir anda eziyete dönüşebilir Yemek masanızda yemeğinizi yedikten sonra ailecek ya da misafirlerinizle oturup yemeğin arakasından olmazsa olmazı çay içilip muhabbet edeceğinizi düşünürsek rahatsız edeceğiniz masa sandalyelerin seçilmesi önemli bir husustur. .2014 yemek masaları galerimizde sizlerle.

Koyu kahverengi ahşap yemek masası, sütlü kahve tonlarında sandalyelerden oluşan bu örneğimiz oldukça  göz alıcı görünüyor. ışık alan geniş alana sahipseniz son derece ihtişamlı klasik bir yemek masası modeli sizin için doğru bir tercih olabilir. Yemek masaları 2014,yılında yemek odası modelleri arasında kapsamlı bir yeri olan Camdan tasarlanan yemek masaları ister tek kullanılsın ister takım halinde mutfaklarınıza şıklığı getiriyor. Temizlenmesi biraz zahmetli ama mükemmel bir güzellikte Camdan yemek masası diğer tarzdaki yemek masalarına göre çok daha şık olabilir eviniz için. Özellikle açık renk ile dekorasyon tarzındaki evlerde e çok daha şık bir görünecektir.

Yemek odası tasarımlarında bir bütünlük oluşturan bu ahşap masa sandalye ve konsoldan oluşan 2014 yemek masaları arasında yer alan bu örnek göz oldukça güzel ve göze hoş geliyor. Ahşabın kullanıldığı, masa ve sandalyelerin yer aldığı bu modelde kullanılan düz renkteki halı dekorasyon olarak harika bir uyum yakalamış.  Sırada, 2014 yemek odası modelleri, arasında en çok göreceğimiz Alabildiğine lüks yemek odası örneği var.  Sizde lükslüğün şıklığını, gösterişini ve zarafetini evlerinizde yaşamak istiyorsanız evlerinizde şimdiden yer açmaya başlayın derim.

yemek-masaları-ve-sandalyeleri-2014-trendi (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir