Mutfak Dekorasyonu İçin İpuçları

Mutfaklar kadınların adeta tek başlarına iktidar ilan ettikleri alanlardır. Hiç şüphe yok ki bu alanı kimseyle paylaşamıyoruz. Mutfak dekorasyonu için bugün ipuçları hazırladık. Oldukça şık ve modern dekorasyon fikirleri bu yazımızda sizlerle olacak.

Kara tahtalar mutfakta!

İlk olarak belirtmeliyiz ki mutfak dekorasyonu için bizler oldukça yakıştırdığımız kara tahtaları mutlaka mutfaklarınıza almanız gerektiğiniz düşünüyoruz. Nitekim casual bir görüntü mutfaklarınıza çok yakışacak. Üstüne eksiklerinizi not alacağınız küçük bir kara tahta veya bir duvarınızı baştan başa kara tahta ile dekore etmek! İlk başlarda kulağa oldukça cesaret isteyici gelse de kara tahtalar mutfağınızın ambiyansını değiştirecek.

Mutfak dekorasyonu farkı yakalıyor tezgah arkası renk renk!

Mutfak dekorasyonu için bir diğer önerimiz ise tezgahınızın arkasında oldukça renkli bir duvar döşemesine yer vermek. Bu farklı renklerden oluşmuş taş döşeme olabileceği gibi çiçekli bir duvar kağıdı da olabilir.

Eskitme ahşap mutfaklarda country estiriyor!

Eskitme ahşap mobilyanın en çok yakıştığı alanlardan biridir mutfak. Dekorasyon söz konusu olduğuna country rüzgarı mutfaklara öylesine yakışıyor ki mutlaka birkaç detay da bile olsa evinizde yer vermeniz gerektiğini düşünüyoruz.mutfak-dekorasyonu-için-ipuçları (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir