Lambader Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Lambader aydınlatma üniteleri içerisinde yer aldığından beri modern evlerin dekorasyonu için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Modern bir aydınlatma seçeneği olarak evlere konuk olan lambader bugün ev dekorasyonu için Evde Son Trend sitesinde yanıp sönüyor.

Pembe ve beyazın bir araya geldiği bir ev dekorasyonu içerisinde siyah bir aydınlatma tercih edilmiş olması oldukça etkileyici bir görüntüye imza atmış. Lambader seçerken en çok dikkat edilmesi gereken lambader modeli ile oda dekorasyonu renkleri arasında uyumu yakalamaktır. Lambader rengi belki zıt belki aynı tonlarda da seçilebilir önemli olan zıtlığın uyumunu yakalamak veya aynı tonların birbirini okşayan geçişlerine müsaade edebilmektir.

Lambader seçerken dikkat etmemiz gereken bir diğer konu ise lambaderin ev içerisinde konumlandıracağınız yeridir. Lambader ev içerisinde nasıl bir şekilde konumlandırılacak ev dekorasyonu için büyük önem kazanmaktadır. Nitekim ışığın büyüsünün eve nasıl ve nereden yansıtılacağının önemi oldukça fazladır. Sizlere dekorasyonunuzda fikir ve tercih oluşturabilecek lambader modelleri seçtik, işte o seçenekler.

lambader-seçerken-nelere-dikkat-etmeli (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir