Bahçe İçin Dekoratif Aksesuarlar

Balkonları bahara hazırlarız da bahçeler geri kalır mı hiç! Evde Son Trend’de beklenen bahar rüzgarı devam ediyor. Dün ki yazımızda balkonları giydirdik, bugün bahçelere çıktık bahçe dekorasyonları ile dolu bir yazı hazırladık sizler için. Bahçelerinizde kullanabileceğiniz dekoratif objeler, bahçe süsleri, bahçe aksesuarları ile sizlerleyiz. Bahçeniz için dekoratif objeler olarak ilk yeşil bir bisiklet seçiyoruz, bu yeşil bisiklet çiçeklerle süslenmiş ve bir ahşap çit üzerine tablo gibi yerleştirilmiş. Sıra dışı bir dekorasyon fikri olan bu görsel, her bahçede farklı renkte bir bisiklet ve farklı çiçeklerle değiştirilerek kullanılabilir.Oldukça iddialı bir bahçe süsü olduğunu düşünüyoruz.

Kapakları kaybolmuş, bir tarafları çatlamış çaydanlık ve sütlükler artık atılmıyorlar. Şahane bir bahçe dekorasyonu için tasarım ile karşı karşıyayız çiçek saksısı olarak kullanılmış olan bu dekoratif objeler bahçe için oldukça şık ve bir o kadar da tasarruflu bir fikir. Çöpe attığımız bu porselenler, gümüşler artık değerleniyor. Daha doğrusu bahçe dekorasyonu için dekoratif obje olarak kullanılan bu ürünlere dönüşüyor. Bahçe duvarlarında sıra sıra halde dizilmiş içi çiçek dolu bu bahçe dekorasyonu aksesuarları, herkesin bahçesinde rahatlıkla gerçekleştirebileceği bir dekorasyon.

Country tarzı bahçe dekorasyonları için en uyun dekorasyon tarzlarındandır. Nitekim eskitilmiş ahşapların doğal bir ortamda görüntülerini temsil eden bu tarz ile bahçe dekorasyonları orijinal bir görüntüye kavuşuyor. Duvar taşlarının önüne yerleştirilmiş olan ahşap bank ve ahşap tabure oldukça şık görünüyor. Bahçe için dekoratif objeler için bu tarz mobilyalar muhteşem görünümlere sahne olacaktır.

Pencere altlarına yerleştirilmiş olan beton tekerlekler ve pencere altlarında ki kırmızı çiçekler bu bahçe dekorasyonu içerisinde romantik görüntüler sunmuş. Küçük renkli sulama şişeleri ise bahçe dekorasyonu içerisinde oldukça şık görünüyorlar. Bahçe için dekoratif objeler içerisinde bu tarz minik detaylar son derece şık görüntüler sunacaktır. Farklı fikirler elde edebileceğiniz bahçe dekorasyonları ile karşınızdaydık. Bahçeniz için dekoratif fikirler getirdik karşınıza.

bahçeniz-için-dekoratif-aksesuarlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir