Bohem Bir Yaşamın Evinize Uyarlanması Country Tarzı

Country tarzını ev dekorasyonu ilgilenenler fazlası ile bilirler. Hani şu yıkık kırık atmak için can attığınız eşyalarınız vardır ya, işte onların muhteşem bir mobilya tarzı ile bütünleşmesidir, country tarzı. Country odanızın orta yerinde eski bir iskemlenin süslü halidir. Country mobilyalar bazen dönüp bakmaya bile değer vermediğiniz şeylerin hayranlık uyandıran bir atmosfere dönüşmesidir. Özellikle ilkbahar ve yaz mevsimin fazlası ile tercih edilen country mobilyalar, tatil yörelerinde yazlıklarda, dağ evlerinde dinlendirici bir şıklık yaratıyorlar. Bu tarza düşkün olan dekorasyon tutkunları artık şehir hayatında da country tarzını hayata geçiriyorlar.

Sizler için oldukça özel tercihlerde bulunarak evinize renk katmaya çalışıyoruz, bu özel tercihler içerisinde her tarza yer veriyoruz en önemlisi, eviniz için gerçek anlamda yaratıcı fikirler sunmaya çalışıyoruz. Bizim için evinizde her köşenin anlam kazanması gerekiyor. İşte evinizde ki köşelere bu anlamı katan mobilyalar şüphesiz sizin zevkinizin yansıması olacaktır. Country tarzı mobilyalar farklı bir gruba hitap ediyorlar. Ormanda sıradan bir şekilde karşılaşabileceğiniz bir ağaç kütüğü dahi country ev tarzı içerisinde kendine yer bulabilmektedir.

Eski mobilyaların modern bir çerçeve içerisinde ki yeri artık country evler. Sizler bohem bir yaşam tarzını evinize yansıtmaya çalışırsanız bunu ancak country mobilyalar ve country aksesuarlar ile yapabilirsiniz. İşte bu yüzden sizin için bu yazımızda country tarzı konu aldık, unutmayın her şey eviniz için.

Bohem Bir Yaşamın Evinize Uyarlanması Country Tarzı (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir