Dekorasyon; Daha Ev Gibi

Dekorasyon ve gri yine iş başında! Son yılların dekorasyonda en hakim rengi olan gri tahtını kimseye kaptırmaya niyetli değil. Modern dekorasyon için adeta damga vuran gri iyi şekilde dekore ediliyorsa büyük beğeni topluyor. Tıpkı bu evde yakalanan başarı gibi. Gri desenli berjerler bu dekorasyon da en dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Bu tarz forma sahip berjerler evinizde hem klasik bir esinti yaratmanıza hem de modern görünümden uzaklaşmamanıza olanak sunuyor. Ev dekorasyonu söz konusu olunca ve işin içine birde salon girince farklı renklerde ki mobilyaların olmaması artık neredeyse söz konusu dahi olamıyor.

Bu ev dekorasyonu ise karşımıza büyük iri köşe koltuğu ile çıkıyor. Yine gri tonunun hakim olduğu köşe koltuğu oldukça şık görünüyor. Aynı zamanda hayli rahat görüntüsü sizleri rahatlamaya davet ediyor sanki. Bazı evler vardır ki dekorasyon bu evlerde rahatlık için yer alır. İşte bu evde tam öyle bir ev dekorasyonuna sahip. Yerde bembeyaz tüylü bir halı, üzerinde işlevsel bir sehpa ve duvarda niş şeklinde şekillendirilmiş kütüphane… Şimdi tam da ayakları uzatıp kitap okuma vakti demek geçiyor içimizden.

Gri bu sefer maviye dönük rengi ile kırmızı yastıklı koltuk ile karşımızda.  Duvarlarda kullanılmış olan beyaz ve hardal rengi geçişleri dekorasyon için sıcak bir dokunuş oluşturmuş. Bu ev dekorasyonu beyaz şöminesi ile aklımızda kalan bir detaya imza atıyor. Şömine önüne yerleştirilmiş olan tüylü yastıkların yer aldığı puflar ise bir diğer başarılı detay. Sıcak adeta bir yuva hissiyatı veren bu ev dekorasyonu içerden koşarak bir çocuk çıkacakmış hissine kapılmamıza neden oluyor. Soğuk dekorasyon tercihleri yerine daha ev gibi dekorasyon tercihlerinde bulunmak yaşadığımız alan ile aramızda ki bağları kuvvetlendirmeye olanak sağlayacaktır.

dekorasyon-ev (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir