Her Evde Sahiplenilmiş Bir Köşe Mutlaka Vardır

Dekorasyon, sahiplenilmiş alanların ismi oluyor…

Evet her evde isimlendirilmiş bir köşe mutlaka vardır.  Babanızın koltuğu, annenizin cam köşesi! Zaten dekorasyon bu işte tamda bu köşelerden başlıyor. Her evi anlamlandıran isimlendiren köşeler mutlaka vardır. Sizin köşeniz ya? Hala kişiliğinizin ürünü olan, zevklerinizi yansıttığınız, her dokunuşunuzla hayat verdiğiniz bir köşeniz yok mu? Sonunu merak ettiğiniz kitaplarınızı karıştırdığınız bir okuma köşeniz hala yoksa yazımız tam size göre! Evinizde altına imza atacağınız farklı köşeler peşindeyiz. Bu herhangi bir yer olabilir. Evinizde hayat verebileceğiniz her hangi bir köşe…

Dekorasyon

Farklılaştıracağınız bir balkon önünde çay köşesi yapmaya ne dersiniz? Muhteşem kurabiyeler eşliğinde zarif bir ortamın tadına varmayı herkes isteyecektir. Veya şömine önü sizin olmalı en romantik anıları, en hoş sohbetleri ölümsüzleştirecek bir şömine köşesi ev dekorasyonunda sizin evde ki adınız olmalı. Farklılaştırdığınız her hangi bir köşe olabilir bu!  Yemek masasının yanındaki loş ışıklı bir aydınlatmanın etki alanı dahi olabilir, yeter ki sizin en çok huzur bulduğunuz köşe orası olabilsin.

Evinizdeki her köşeye kişilik katmak peşinde olan Evde Son Trend yepyeni ev karakterleri ile yeni yazıları ile sizlerle olmaya devam edecek.

 

 

2 Replies to “Her Evde Sahiplenilmiş Bir Köşe Mutlaka Vardır”

  1. Şömine önü dekorasyonu hazırlıycaz arakadaşlarımızla resimdeki gri ve vizon tonunu bir arada kullanmaya karar verdik. Dekorasyon sitenizi çok beğendik. O yanmaz camlardan heryerde bulunuyor mu?

  2. Evimi ofis olarak kullanmaya karar verdim en alttaki modeli uygulayabilirim sanırım. Dekorasyon sitenizi sevdim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir