Yaz Renkleri ile Ev Dizaynı

Işıl ışıl bir hava bizi esareti altına alıyor. Başımızı pencereden uzatınca yeşillikler ve mavi bir gökyüzü adeta ruhumuzu okşuyor. İşte yaz geldi diyoruz. Bugün sizler için yaz renkleri ile ev dizaynı üzerine muhteşem görüntülere imza atan bir yazı ile birlikteyiz. Sarının, yeşilin ve mavinin sımsıcak bir pembe ile bir araya gelmesi yaz renkleri ile ev dekorasyonu için iyi bir başlangıç olacaktır. Yazın huzur veren renkleri evinizin her alanında sizinle olabilir. Bu yaz ev dekorasyonu hazırlarken daha doğrusu yaza hazırlanırken ferah ve sevimli renkleri bir arada kullanın.

 

Böyle bir maviye bahçenizde yer vermeye ne dersiniz? Her anında huzur duyacağınız bu mavi sabah kahvaltınıza daha bir renk katacak. Her daim mavi diyenler için bu yıl balkonlara ve bahçelere biraz mavi katmanın kimseye bir zararı olmaz düşüncesindeyiz. Ev dekorasyonu için özellikle yazlık ev dekorasyonları için mavinin gücünü azımsamadan hayatınıza hareket katma vakti diyoruz. Mavi, ev dekorasyonu üzerinde bir çoğu tarafından vazgeçilmez olarak nitelendirilir. Bugün pek çok tatil bölgesinde gerek dış mimaride gerek iç mimaride mavi renge fazlası ile yer verilir. Ev dekorasyonu dış alanda maviye yer verdiği kadar iç alanda da yer vermeli düşüncesindeyiz. Özellikle yaz dekorasyonları için mavinin duygularınız üzerinde ki etkisini doğru kullanmaya ne dersiniz? Evinizde istediğiniz bir alanda mavinin gücüne kendinizi bırakın. Ev dekorasyonu bu yaz dekorasyon için maviyi davet ediyor.

Ve pembe! Küçük bir kız çocuğu gülümsemesi ile bize merhaba diyor. Aralara yine maviler serpiştirilmiş. Beyaz ise bu sefer baş rolde! Evler yaza hazırlanıyor bayanlar baylar, sizde bu hazırlığın içerisinde yer almak için hazırlanmaya ne dersiniz? Rüya tadında evler yaz renkleri ile ev dizaynı yazımızda sizlerle oluyor. Şömine içine yerleştirilmiş odunlar kıştan kalma gibi görünse de dışarıda ki sıcak içeride ki ferahlıkla yaz evleri dekorasyonu için iyi bir birliktelik yakalıyor.

Sarı olmadan yaza geçer mi? Tabi ki hayır! Konu yaz dekorasyonu olunca tartışmasız bir renktir sarı. Öyle ki güneşi sanki daha bir hissetmemiz için soluk soluk içimizde hissederiz sarıyı. Ev dekorasyonu için tema yaz olunca bu sarı kanepe yüzümüzde gülücüklere neden oldu. Ortada yer alan cam orta sehpa ise ortamın daha bir ferah olmasını sağlamış. Evde Son Trend’in değerli okuyucuları bugün trendimiz yaz dekorasyonu oldu. Evde Son Trend yaz renkleri ile konulu bir yazıya imza attı. Sizlerde bu yaz fikirlerimizden yola çıkarak muhteşem görüntüleri evlerinize konuk edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir