El Örgüsü Halı Modelleri

Zaman akıp gitse de el emeğinin yerini hiçbir şey tutmuyor. Bu yazımızda el örgüsü halı modelleri ile sizlerle birlikteyiz. Eviniz için hiç halı örmeyi düşündünüz mü? Evinizde herkesin gördüğü bir alanda sizin ilmek ilmek emeğinizin yer aldığı bir halı modeli olsun istemez misiniz? 2014 yılında da nostalji yine varlığını sürdürüyor. El emeği yine baş tacı diyoruz.

El örgüsü halı modelleri nerede kullanılır?

El örgüsü halı modelleri evinizde herhangi bir köşede rahatlıkla kullanabileceğiniz halılar arasında. Oturma koltuğunuzun önünü mü renklendirmek istiyorsunuz ya da okuma koltuğunuzun önünü mü bu yıl oldukça moda olan el örgüsü halılar istediğiniz alanda hizmetinizde.

El örgüsü halı nasıl yapılır?

Yapmanız gereken tek şey rengine karar verdiğiniz ipliklerden almak. Fakat burada önemli olan iplik telinin kalın olması ve ipliğin yumuşak tüy bırakmayan bir dokuya sahip olması. Önerimiz en kalın iplikleri seçmeniz. Veya evinizde bulunan farklı iplikleri bir araya getirerek de halı ipliğini oluşturabilirsiniz. Artık gerisi yaratıcılığınıza kalmış. Yılın trendleri arasında yer alan el örgüsü halılar mutlaka bu yıl halı fikirleriniz arasında yer almalı.

el-örgüsü-halı-modelleri (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir