Kareli Mutfak Perdeleri

Mutfaklarımızda en sık yer verdiğimiz perde modelleri arasında yer alan kareli mutfak perdeleri bugün Evde Son Trend okuyucuları ile buluşuyor. Beyaz zemin üzerine sarıların, yeşillerin, kırmızıların, mavilerin kareler oluşturduğu kareli mutfak perdeleri uzun yıllardır olduğu gibi 2014 yılında da mutfak perde modelleri arasında yer alacak. Şıklığı ile göz kamaştırıcı olabilen kareli mutfak perdeleri her daim zamansız bir görünümü hissettirir.

Bundan 20 yıl kadar önce de en sık tercih edilen mutfak perdesi modelleri arasında yer alıyordu, bugünde en sık tercih edilen mutfak perdesi modelleri arasında yer alıyor. Kareli mutfak perdesi modelleri ile özel ve bir o kadar da sıcak bir mutfak görünümü kolaylıkla yakalanabiliyor.

2014 kareli mutfak perdesi modelleri masa örtüsü ile takım olarak tasarlanmış mutfak tekstil grupları ile birlikte dikkat çekiyor. El bezinden, tutacına varana kadar her detayda aynı kumaşa yer verilmesi 2014 yılında sıklıkla karşımıza çıkacak olan mutfak tekstil trendleri arasında yer alıyor. Bizler buna biraz geçmişi özlüyoruz diyoruz. Mutfaklarda yine nostalji rüzgarı esmeye devam edecek.

kareli-mutfak-perdeleri (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir