Mutfak Perdesi Modelleri

Özel evlerin en özel köşelerinden biri olan mutfaklar perdeleri ile daha dikkat çekici bir alan haline gelebiliyorlar. Özellikle mutfak perdeleri görsellik anlamında mutfaklara daha fazla dekoratif şıklık katabilmektedirler. Mutfaklar genellikle normal perdelerden daha farklı özelliklere sahip perdelere sahne olurlar. Ketenler ve çiçekliler mutfak perdeleri için en çok tercih edilen farklı kumaşlar arasında yer alırlar.

Bugün sizlere mutfak perdesi modelleri seçtik. İlk olarak keten renkli ve kareli kumaş ile birlikte tasarlanmış olan mutfak perdesi modeli ile başlamak istiyoruz. Son derece şık olduğunu düşündüğümüz bu mutfak perdesi modeli iki farklı kumaşın başarı ile bir araya geldiği bir tasarım olmuş. Modern ve vintage havanın bir arada hissedildiği mutfak perdeleri için başarılı bir örnek.

Gelincik çiçeklerinin deseninde yer aldığı mutfak perdesi ise çiçekli mutfak perdeleri için en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Mekanizmalı olan bu mutfak perdesi modeli kullanım kolaylığı sağlayan katlanabilir özelliği ile mutfaklarda sıklıkla tercih ediliyor. Şık mutfak perdesi modelleri galerimizde eviniz için hoş olacağını düşündüğümüz seçimlerimiz ile sizleri bekliyor.

mutfak-perdesi-modelleri (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir