Zamansız Görüntüleri İle Country Tarzı Ev Dekorasyonları

Dekorasyon konusunda son yıllarda adını en sık duyduğumuz tarzlardan biridir country tarzı, ev dekorasyonu için oldukça şık bir temadır. Eskitilmiş mobilyalar, hatta eskitilmemiş direk eski mobilyaların kullanıldığı bir dekorasyondur bu. Çiçekler, pastel tonlarının en güzel hali ile harmanlanır bu dekorasyon örneğinde. Ev dekorasyonu için biraz vintage tarzından çalma esintiler hissettirir country tarzı dekorasyonlar.   Mesela ana görselimizdeki eski duvar önünde duran koltuk bir country örneğidir. Bu tarz koltuklar şıklıklarını ev dekorasyonlarına yansıtırlar. Son on yılın en büyük dekorasyon temasına konuğuz, country tarzı ev dekorasyonları ile şık bir yazı hazırlamak istedik sizlere. Görselimizde ki pencere yazımızın ufkuna doğru açılmış en güzel örneklerden. Bu asil tarz evleriniz için adeta özel bir dokunuş.

Beyaz country dekorasyon tarzında en çok tercih edilen renklerdendir. Onu peşi sıra pastel pembe uçuk mavi gelir. El değmemiş tahtalardan yapılmış mobilyalar ise country tarzı mobilyaların en göze batan diğer örneğidir. Sizler şık bir tarza bakıyorsunuz, bu salon dekorasyonu country tarzı ile dekore edilerek son derece hoş bir atmosfere  bezenmiş. Country tarzındaki dekorasyonlar için beyaz ve ahşabın el değmemiş görüntüsü eşliğindeyiz. Üç adet orta sehpa bu el değmemiş tahta görüntüsünü oldukça şık sunuyorlar. Aynı zamanda uzun kanepenin bol yastıklar ile dolu olması ve sadece beyaz rengin hakim olması dekorasyonu sadelik ile donatıyor.

Country tarz bir mutfak ile birlikteyiz. Oldukça şık bir mutfak bu. Eski köy havası modern bir şekilde yoğurarak evimize konuk olmuş bir mutfak dekorasyonu bu. Sizler için seçtiğimiz bu dekorasyon örneği country tarzı ev dekorasyonları için bir mutfak teması. Tezgahın üzerinden asılı olan mavi mutfak gereçleri sanki dekorasyonun bir parçası olmuşlar. Onların varlığının bu ev dekorasyonu için bir renk olduğunu söylemek fazlası ile mümkün.  Yer yer kullanılan baskın maviler bizleri masalsı bir dekorasyona konuk ediyor, oldukça beğendiğimiz bu ev dekorasyonu sizlerin yazlıklarınızda ve dağ evlerinizde sıklıkla kullanmayı tercih edebileceğiniz bir dekorasyon örneği. Country tarzı evler ile birlikteliğimiz yeni bir görselle devam ediyor.

Arka profilden iki koltuk görüyoruz, bir ormancının biçerinden kabaca çıkmış iki ağaç kütüğü gelişigüzel yerleştirilmiş evimize. Ev dekorasyonu için en güzel örneklerden biri olan country tarzı dekorasyon bu evde soluk soluk hissediliyor. Country tarzı ev dekorasyonu her zamanki gibi beyazdan ayrılamamış, kanepe olarak yine modern tarzda bir beyaz kanepe tercih edilmiş. Karşı duvara yerleştirilen ikiz aynalar ise klasik tarzları ile bakışları üzerilerine çekiyorlar.  İki ayaklı avize son derece modern tarzları ile beyaz kanepenin bekçiliğini üstlenmiş gibiler. Tahta koltuklar, bir ormanda gözlerinizi kapatıp kuş seslerini dinlemeye davet ediyor sizi.  Her zaman ki gibi bütün fazlalıklar kapı dışarı country tarzı ev dekorasyonu bu eve hayat vermiş.

Bir pencere önü sediri bir köşe koltuğu gibi iki duvarı boylu boyunca kapatıyor yer yer kullanılmış olan yastıklar ise evin sade havasını dağıtmak için kullanılmış. Yerler beyaz mermerden! Üzerine atılmış eskitilmiş bir kilim ise ev dekorasyonu ile country tarzı arasında bir köprü oluyor. Yine el değmemiş tahtalardan tasarlanmış bir masa ile onun için oturma sandalyesi oluş taburelere bakıyoruz. Masanın üzerinde kullanılan avizeler country tarzı ev aksesuarları için tam on ikiden bir dokunuş olmuş. Açık kalan kapıdan içeri sızan gün ışığı sizi dinlenmeye davet ediyor. Sıradan ve özensiz birkaç mobilyanın evinizde nasıl şık durabileceğini gösteriyor bize bu country tarzı ev dekorasyonu.

İşte bu! Yine aşık olduk! Yine bayıldık! Yine beğendik! Biz sanıyoruz ki aynı zamanda bu country ev dekorasyonuna hayran olduk. Burası bir çatı katı, yumuşak minderleri olan bir beyaz kanepe rengarenk yastıklar ile donatılmış. Her taraf gözlerimize takılan şık eşyalar ile dolu! En güzeli orta da bulunan country tarzı orta sehpa! Özellikle duvarda kullanılan tablolara bayıldık! Çok şık ve bu tema üzerinde çok etkili. Bir duvarda kullanılmış olan küçük resimler ise hem karışık hem de oldukça şık bir görüntü sunmuş. Ve lamba! Böyle bir dekorasyon içerisinde  devasal bir çalışma lambası tercih edilmesi dekorasyonu tamamlayan en önemli unsur olmuş.  Bugün country tarzı evler konuğumuzdu, yeni evler, yeni dekorasyonlar ile buluşmak üzere!

2 Replies to “Zamansız Görüntüleri İle Country Tarzı Ev Dekorasyonları”

  1. Country dekorasyonu sevmemek elde mi? Ben bayılıyorum adeta doğadan parçalar yer alıyor evlerde, çok şıklar ve çok güzeller bayılıyorum. Özgür ruhlu biriyim ve evimde bu tarz şeyle rkullanmak bana çok hitap ediyor. Sıradan evler istemiyorum. Country ev dekorasyonu tam benim için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir