Zamana Hükmeden Bir Yatak Odası Dekorasyonu

Neredeyiz biz böyle? Bazen bilinmez adreslerde hissederiz kendimizi, bulunduğumuz alana şöyle bir bakarız ve daha önce seni nasıl keşfedemedim diye sızlanırız. İşte Evde Son Trend olarak bugün bizde sızlanıyoruz. Bir yatak odası dekorasyonu, yine yeşil ve yine huzur. Fakat bu sefer farklı bir şey hissediyoruz, sanki beyazın, bejin ve yeşilin birbirine geçtiği gözlerimizi kapatıp dışarıda ki kuş seslerini dinlemek istediğimiz bir yatak odası dekorasyonu bu.

Masallar fısıldıyor kulağımıza yarı açık pencerelerden içeri sızan sesler. Öylesine doluyum ki tek bir parça perde bile beni karıştırır demiş pencereler ve bu yüzden sessiz bir çıplaklığı tercih etmişler. Perdenin bu yatak odası modeli içerisinde yer almaması fazlası ile doğru bir tercih olmuş. Tüm duvarlarda yeşil ve naif desenleri ile dikkat çeken duvar kağıdı hakim. Yeşilin içerisinde uyum içinde uzanıyor beyaz yatak. İki tekli koltuk sanki bu odada konuşacak çok şey var dercesine yerleştirilmiş. Abartıdan uzak iki çiçek figürlü tablo ise alt alta koyulmuş karşı duvara. Pembe kır çiçeklerinden oluşan bir demet çok sade bir sehpa ile bir araya gelmiş. Beyazın ve çimen sarısının buluştuğu başucu lambası detaylardaki başarıyı sunuyor bizlere.

Bu yatak odası dekorasyonu zamanları peşi sıra sürükleyecek bir eda ile bakıyor bizlere. Her mevsim ve her tarih hüküm sürdürebilirim diyor bir bakıma! İç açıcı bir ifade ile son kez bakıyoruz ve vedalaşıyoruz bize tebessümler ettiren yatak odası dekorasyonu ile!

yatak-odası-dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir