Nasıl Bir Yemek Masası Seçmeli?

Yemek odası modelleri modern, klasik veya rengârenk olmak üzere çeşitlendirilebilinir. Tabi bu birazda sizin seçiminiz ile alakalı.  İşe nasıl bir dekorasyon tarzı uygulayacağız buna karar vermekle başlamalısınız. Yemek odası takımına uygun bir model olması seçilmesi gerekir. Farklı ölçülerde farklı şekillerde pek çok yemek masası çeşitleri arasından sizin için en doğru tercih hangisi? Yemek masaları için görünüş elbette önemli olduğu kadar masanın mekâna sığması da bir o kadar önemli… Masanın büyüklüğü belirlendikten sonra masada yan yana oturulduğunda çok sıkışık olmamasına dikkat edilmelidir.

Klasik tarzdaki bu ilk örneğimizde koyu renk ahşap yemek masası ve sandalye minderlerinde daha ayrıntılı ve kompozisyonlar görüyoruz Sandalyeler koltuğu andıran geniş modellerden oluşuyor. Evinizin değişen atmosferi ile sizi natürelliğin hissedildiği bir ortam da sevdikleriniz ile en özel yemeklerinizi keyifle yiyebilirsiniz. Bu ikinci yemek odasında dekorasyon olarak kullanılan Ceviz masa kullanıldıkça değer kazanacak ve yıllar geçtikçe eskimeyecek türden. Klasik bir tarzda bu mobilyalara yakışan cevizden yemek masaları, sağlamlığı ile bilinir ve oldukça uzun ömürlüdür. Geleneksel ama modern görünümü ile evinizin havasını değiştirecek türden bir model.

Oldukça değişik tarzda ve görünüşte hazırlanmış olan bu örneğimiz de kerem rengi ahşap yemek masasının dikdörtgen şeklinden de anlaşılacağı üzere sağladığı kullanım kolaylığı tartışılmaz. Kolay kullanım özelliği ile bu yemek masasında modern çizgiler hâkim. Sıklığı ile göz dolduran krem rengindeki bu ahşap yemek masasındaki bu zarf ve estetik görüntü gerçekten büyüleyici. Yine beyazı tercih edenler bu örneğimizde olduğu gibi modern tarzda yemek odası modelleri kullanabilir. Beyaz tonlarda yemek masanın kullanıldığı bu son dekorasyon örneğimizde yemek masaları daha yalın ve sade çizgilerden oluşuyor. Sade tasarımları ile yemek masalarındaki görüntü ve sandalyelerinin rahatlığı ve konforu ile tüketicileri cezp ediyor.nasıl-bir-yemek-masası-seçmeli (4)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir