Yemek Odası Dekorasyonu Tarz: Klasik

Klasik yemek odası dekorasyonu denilince akla oyma yemek odası takımı vitrin, gümüşlük, konsol, ayna, masa ve sandalyeden oluşan bir bütünlük gelir. Klasik yemek odası modelleri ahşaptan oyma kullanılarak yapılan motifler ile şıklık ve konfor bakımından da göz doldurur. Sizde galerimizdeki görsellere göz atabilir aldığınız ilham ile hayallerinizde ki salonu oluşturabilirsiniz. Sadeliğin, şıklığın bir arada yer aldığı bu modelleri sizlerde çok beğeneceksiniz Sizde yemek odalarınız için yeni bir dekorasyon tarzı oluşturmak için kendinize farklı tarzda modeller arıyorsanız, sizler için oluşturduğumuz galerimizdeki görsellere mutlaka bir göz atmalısınız.

Masa, konsol ve vitrin üzerinde bulunan gösterişli motifler  ile öne çıkan klasik yemek odası dekorasyonu evlerinde saray havasını yaşamak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Özel renkteki tasarımları ile dikkatleri üzerinde toplayan, klasik yemek odaları daha fazla ceviz rengi ve açık lake tonları üretiliyor ve bu gün hala şıklık ve zarafeti ile adından söz ettiriyor oyma motifleri ile zenginleştirilmiş süslenmiş masa konsol ve vitrin, yaşam mekânları size özel kılıyor.

Klasik yemek odası modelleri için seçeceğimiz yemek masaları ön plana çıkmaktadır ve bu seçim oldukça önemlidir. Tabi bunun için öncelikle salonlarınızı yemek masanız kare mi, yuvarlak mı, yoksa dikdörtgen mi olacak ona karar vermeniz gerekmektedir. Diyelim ki, seçiminiz dikdörtgen masadan yana oldu keskin köşeli bir dikdörtgen yemek masası yerine, yuvarlak köşeli yani elips şeklinde bir yemek masası tercih edebilirsiniz. Yuvarlak köşeli yemek masası salonunuzda daha da estetik duracaktır. Kullanış olarak ele alacak olursak eğer, klasik  yemek odaları için yuvarlak bu tarzın en büyük özelliği hem dar alanlar için hem de geniş alanlar için geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıdır.

klasik-yemek-odası-dekorasyonu (2)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir