Eski bir ahşap masanın etrafında kullanılmış beyaz country tarzı yemek masası sandalyeleri ile dikkatimizi çeken bu yemek odası dekorasyonu ilk gördüğümüz anda kalbimizi fethetmeyi başardı. Yemek odası dekorasyonları içerisinde tarz sahibi olan dekorasyon örnekleri oldukça beğenimizi topluyor. İşte bu yemek odası takımı da kişiliğini tarzını gösteren bir ruha sahip. Biraz naif biraz, biraz eski ama sıra dışı görüntüsü ile ruh sahibi evlerin ihtiyacı olan bir dekorasyon trendine sahip. Beyaz ve natürel ahşabın ev dekorasyonları için muhteşem uyumu bu sefer bir yemek odası takımı ile karşımızdaydı.

Yüksek tavanlar arasında cam bir yemek masası modeli gözümüze çarpıyor. Cam yemek masası modelleri genellikle ev dekorasyonları için küçük boyutları ile tercih edilse de bu sefer oldukça büyük bir boyutu ile dikkat çekiyor. Yemek masasının sadeliğini karşılayan niteliklerde ki sade yemek masası sandalyeleri yemek odası dekorasyonu için gerekli olan birlikteliği sağlamış durumdalar. Yemek odası dekorasyonu için tercih edilen yemek odası aydınlatması gümüş tonlarında olması ve modern görüntüsü ile oldukça hoş bir görüntü sunuyor.

Koyu ahşap tonlarının hakim olduğu yemek odası modeli büyük toplantılar için kullanılan yemek masası modellerini hatırlattı bize. Bu yemek odası dekorasyonu hem fazlası ile ciddi bir havanın hakimiyetinde hem de her detayında kalite hissedilen bir yemek odası takımı görüntüsü sunuyor bizlere. Evde Son Trend bugün farklı ruhlara sahip yemek odası dekorasyonları ile sizlerle birlikteydi. Hep dediğimiz gibi bir karakter sahibi olan her köşe bizim için tamamlanmış bir dekorasyona sahip.

yemek-odası-takımları (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir