Karış karış dizayn edilmiş evlerin üzerine hafif hafif değen ışıltının adıdır avize. Ev aydınlatmaları oluşturuyor bugün ki konumuzu. Dekorasyon ile ayrılmaz bir bütün halinde olan avize çoğu zaman tamamlayıcı rol üstlenmiş olsa da her zaman son vuruş adı olmuştur. Sizler için avize modelleri seçtik, farklı tarzlarda dekore edilmiş evler için kullanabileceğiniz bu avize modelleri içerisinde ilk gözümüze çarpan beyaz ışıltısı ile göz alıcı olan avize modeli. Son yılların en moda olan ev aydınlatmaları arasında gösterebileceğimiz bu avize modeli nostaljik görüntüsü ile oldukça beğeni topluyor. Bir şamdanı andıran ampul altlıkları tıpkı bir mum görüntüsüne ev sahipliği yapıyor. Nostaljik, vintage, country tarzı bir eve sahip iseniz, bu avize modeli asla kaçırmamanız gereken bir model.

Avize modeli üzerinde yine beyaz rengin hakimiyetini hissediyoruz. Kar beyaz bir görüntüye hakim olan bu avize modeli gri tonlarında bir ev dekorasyonu için mutlaka düşünülmesi gereken bir ev aydınlatması. Pembe yastıkları olan gri bir kanepenin bulunduğu salonda son derece özel görüneceğini düşündüğümüz bu avize modelini sizde tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Avize modellerimiz içerisinde yer alan bir diğer modele geçmeden önce özellikle bu modelin kullanım alanının salon ile sınırlanması gerektiği düşüncesindeyiz. Nitekim salkımlı avize modelleri diğer dekorasyon alanları için fazlası ile ağır kalabilmektedir.

Gri ve morun hakim olduğu bir görsellik ile baş başayız. Yine salkımlı taşları ile dikkatleri üzerinde toplayan avize modeli, ev aydınlatmaları içinde klasik dekorasyonlarla uyum sağlayabilecek bir model. Taşlı avize modelleri klasik dekorasyon tarzına hitap eden ve bu dekorasyon tarzları ile bir aradayken uyumu yakalayabilen ev aydınlatmaları olmaktadırlar. Beyaz klasik oturma koltuklarına fazlası ile yakışacağını düşündüğümüz bu avize modelini seçimleriniz arasında bulundurmayı göz ardı etmeyin.

avize-modelleri-ev-aydınlatmaları (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir