Patchwork Halı Modelleri

20 Ocak 2014 Pazartesi, 06:00

Parça halıların bir araya getirilerek tasarlandığı ve son yılların en çok tercih edilen halı modeli olan patchwork halılar, 2014 yılında da tahtını korumaya devam ediyor. Hem modern ev dekorasyonları ile uyum içerisinde olan hem de klasik ev dekorasyonlarını farklı bir görüntüye kavuşturan patchwork halılar zamansız ruhun temsilcisi. Patchwork halı modelleri fiyat olarak da farklı bütçelere hitap ediyor diyebiliyoruz.

Patchwork halı fiyatları ne kadar?

Patchwork halılar fiyat olarak metrekaresine göre değişen fiyat seçeneklerine sahip. Piyasada 1 metrekaresi 50 TL ile 100 TL arasında değişen patchwork halı modelleri de bulunduğu gibi metrekare fiyatı 1000 TL civarında olan patchwork halılar da bulunmaktadır.

Patchwork halı sahibi olmak istiyorsanız, pek çok halı markasının patchwork halı modelleri bulunduğunu belirtmeliyiz. Ayrıca pek çok internet sitesi de patchwork halı satan yerler arasında yer alıyor.

Patcwork halı seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Oldukça farklı rengi içeriğinde barındıran patchwork halılar, evinizde kullanacağınız alanın renkleri ile uyum içerisinde olmalıdır. İçinde yoğun olarak kullanılan renklerin dekorasyonunuzda da yer almasına özen gösterin.

patchwork-halı-modelleri (1)

Yorum

  1. Aykut

    Aralık 2, 2014 at 10:48 pm

    Merhaba pathcwork görmek ıstersenız bu numaradan ulaşın bana 0507 3524801 ben uretıcıyım

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir