Maviler, kremler, yeşiller ve olağanüstü bir orta sehpa. Bir oturma odası dekorasyonu ile birlikteyiz, gözlerimizi salonun ortasında bulunan sehpadan ayıramadığımız bir oturma odası dekorasyonu bu! Eve hakim kılınan çizgili perdeler farklı tasarımları ile baskın bir görüntü içerisindeler. Bu baskın görüntü oturma odasının tüm duvarlarında hakim neredeyse.

Krem tonlarında bir köşe koltuğu yine perde üzerinde bulunan yeşilin farklı bir tonu ile renklendirilmiş yastıkları misafir ediyor. Şık ve asil bir sunumu ile karşımızda duran bu oturma odası dekorasyonu zarif berjerleri ile de dikkatleri üzerine topluyor. Evin genel havasında hakim olan sadelik orta sehpa ile tam anlamı ile dağılmış durumda. Antika olduğunu düşündüğümüz bir orta sehpa bu! Veya değilse bile mükemmel bir işçiliğin ürünü. Orta sehpa ile uyum içerisinde olan koltuk takımı üzerinde ki yastıklar salonda birlikteliği yakalamayı başarmış.

Oturma odası dekorasyonu evlerin en dikkat çeken bölümüne dikkat çekici dokunuşlar yapmayı gerektirse de bunu dengede tutabilmek oldukça önemlidir. İşte dengede tutulmuş bir oturma odası dekorasyonu gözlerimize dingin bir zariflik sundu. Fazlalıklar köşelerine çekilmiş salonda ferah ve huzur dolu bir hava hüküm sürüyor. Pencerelerin farklı ahşap çerçeveleri ise oturma odası dekorasyonunu sıcak bir tema ile buluşturmuş. Bu sade büyü eşliğinde huzurlu bir kahve içmemek için kendimizi zor tutuyoruz. Sizlerde bir keyif kahvesini Evde Son Trend eşliğinde içmeye ne dersiniz?

oturma-odası-dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir