Country mutfak dolapları tasarlanırken country tarzını korumak için beyaz renkte mutfak dolapları seçilecekse yer döşemesi mutlaka topak renginde olmalı. Mutfak masası açık toprak renginde ve sandalyeler de yer döşemesine uygun seçilmeli. Ahşap mutfak dolapları seçilirken yine toprak rengi ahşap mutfak dolaplarına uyum sağlayacak krem duvar boyası ve krem yer döşemesi seçilmeli. Koyu toprak renginin hakim olduğu Country mutfak dolapları beyaz çerçevelerle süslendiğinde ona eşlik edecek yer döşemesi ve yemek masası yine beyaz tonlarda seçilmeli.

Country Mutfak Dolapları (1)

Bej rengi mutfak dolapları 2015 yılının Country mutfak dolapları tasarımında hakim bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Bej rengi mutfak dekorasyonu beraberinde açık toprak rengi mutfak masası ile mükemmel bir country stili oluşturuyor.

Mutfak dekorasyonu yapılırken toprak rengi vazgeçilmez bir renktir. Bu yılın en gözde country mutfak stilleri mutfak dolaplarına siyah kapaklar monte edilerek farklı bir hava estiriyor.

Country mutfak stilleri arasında kirli beyaz mutfak dolap stilleri de var. 2015 country mutfak stilleri yıl sonuna kadar bir çok mutfağın havasını değiştirecek.

Country mutfak stili seçerken özellikle bej/beyaz ve kirli beyaz mutfak dolaplarının daha yoğun olarak sunulduğunu göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir