Ev Dekorasyonu İçin Aydınlatma Seçenekleri

Ev dekorasyonu yapacağınız mekânlarda değiştirebilecek en önemli aksesuarlardan biri de avizelerdir. İyi kullanılmış aydınlatma seçenekleri ile evinizde farklı bir atmosfer yaratabilirisiniz. Dekorasyon tarzınıza uyumlu avize modelleri ile ev ya da ofisinizde ki çalışmalarınızda çok daha verimli olabilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Örneğin;  bu dekorasyon örneğinde kahve renk masa ve sandalyeler birbirinden farklı renkte avize kullanarak oldukça modern ve şık bir tasarım ortaya açıkmış. Canlı renklerden oluşan bu avizeler mekânda adeta bahar havasını getirecek.

Salonlara her zaman farklı bir hava ve ışıltı katan kristal taşlı avize modelleri zarif ve şık tasarımları ve ışıltıyı sevenler için birebirdir. Dekorasyona büyük katkı sağlayan kristal taşlı aydınlatma seçimleri bu bağlamda ev dekorasyonları için mekânlarda görselliğin yanı sıra fonksiyonelliğini artıran bir diğer unsurdur. Sizde krom gövde, spor klasik görünümündeki bu avize modeli ile klasik mobilyalara ya da ahşap mobilyalarınız ile kombine edebilirsiniz. Böylece sadeliğin yanında klasik tarzdaki şıklığında sergilendiği renkli ve şık bir mekâna sahip olursunuz.

Yatak odaları ve oturma odalarında da tercih edilen bu model ev dekorasyonu modasında en sık tercih edilen modeller arasındadır. Aynı zamanda farklı desenleri ve altını çağrıştıran göz alıcı rengi ile de kullanıldığı mekânlara dekoratif bir hava getirecektir. Kristal avizeler modası geçmeyen şık aydınlatma modellerinin başında gelmektedir. Tabi bu birazda ev dekorasyonları için seçeceğiniz avizenin uygun yerlere yerleştirilmesi ile iniltili. Bu klasik tarzdaki kristal taşlı avizenin bütün mekânı aydınlatacak türde harika bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle sarkıt şeklindeki taşları modele görsel açıdan zengin bir görüntü katmış. Lüks mekanlar ve klasik  tarzdan vazgeçemeyenler için ideal bir seçim olacaktır.ev-dekorasyonu-için-aydınlatma-seçenekleri (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir