Sıradışı Halı Modelleri

2014 halı modelleri arasında genel tema olarak yaşam mekânlarına samimi detaylar katarak keyifli paylaşımları çoğaltan pembe sarı yeşil gibi yazı yansıyan renkleri ve desenler işlenmiş.  Farklı sıra dışı dekorasyon tarzlarından hoşlanan için farklı tarzda tasarlanmış halılar görmek isteyenlerin tutkunu olacaklar. İşte bu noktada gerçekten çok hoş detaylar kazandırılarak ortaya çıkartılmış olan 2014 halıları Sade ve mistik bir hava yaratma gayreti içindeler sanki. Sizin için oluşturduğumuz halı modelleri adlı galerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

İlk örneğimiz evlerinizde marjinal ortamlar yaratacak İç içe geçmiş asimetrik dikdörtgenlerin rengârenk bileşiminden oluşturulmuş desenli halı örneği. Canlı renklerden oluşan bu tarzdaki halı modelleri her tarza dekorasyon ile adapte olacak türden. Hem canlı renkleri hem de üzerlerinde yer alan desenleri ile gerçekten sıra dışı bu tasarım. Farklı yapıları ile 2014 halı modelleri arasındaki terini çoktan almış görünüyor. Evlerinizde kendilerine özgü tasarımlar yapmak isteyenler sırada rengi ve farklı deseni ile size özel bir pembe desenli bir halı modeli var. Modern tarzında mobilyalar, dekoratif ürünler kullanarak kullanılacak bu halılar evinizde gerçek anlamda farklılaşma, sıra dışlılaşmanın ilk adımları olacaktır.

Bir diğer sıra dışı halı modelimizde tablo şeklinde olan modelimiz. Sanki pamuklan değil de bir tuvali hata ve hatta bir tabloyu  odanın ortasına getir ipte koymuşusunuz izlenimi veriyor ilk bakışta.. Sıra dışı olmayı sevenler için oldukça evinde farklı dekorasyon tarzından hoşlananlardansanız mutlaka bu tarz halılar arasında bir seçim yapabilirsiniz. Tüylü kabartmalardan oluşturulmuş krem rengindeki model dokusu ile farklılık sağlayacak türden.  2014 halıları arasında çok göreceğimiz bu modeldeki bir halıyı evinizin her alanında her tarzda ve her renkte mobilyayla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Salonunuzun ortasına bir pelüşten bir battaniye koymuşsunuz gibi görünse de, farklı mobilya ve objeler ile evinizde hoş bir görüntü olacaktır.    Evinizin tarzında farklılık arıyorsanız sizin için ideal bir tercih olabilir.

sıradışı-halı-modelleri-2014 (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir