Lambader Modelleri

Aydınlatma denilince son zamanların en gözde seçeneğinin adı lambader. Lambader modelleri Evde Son Trend galerisinde sizlerle olacak. Genellikle okuma köşeleri için kullanılması tercih edilen lambader modelleri iki görselimizde bu amaçla kullanılmış. Bir koltuk köşesine sarkıtılan lambader modelleri ile oldukça şık görüntüler elde edilmiş.

Eve sanki nefes alan bir imaj veriyor lambader modelleri. Biraz yaşayan ev tarzında ruha sahip dekorasyon arayışı içerisinde olanlar için lambader aradıkları temayı onlara sunan en büyük araç. Lambaderler sık sık EST ailesi ile birlikte oluyor. Kapı yanına konutlandırılmış lambader modeli ahşap iskeleti ile sıcak bir görüntüye sahip.

Biraz abartılı olarak bulduğumuz taşlı lambader modeli ise genellikle yemek masaları üzeri için kullanılan modeller arasında yer alıyor. Şık ev dekorasyonları için bu tarz lambader modelleri tercih edilebilir. Daha göz yorucu olmayan modelleri tercih etmek isteyenler ise galerimizde ki diğer lambader modelleri arasından benzer seçimlerde bulunabilirler.

lambader-modelleri (4)

One Reply to “Lambader Modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir