Göz yorucu olmayan masum bir ışık! Biraz dinginlik veriyor biraz huzur. Lambader modelleri üzerine hazırladığımız yeni bir yazıdan daha merhaba. Aydınlatma seçenekleri, avize modelleri üzerine çok sayıda yazı ile birlikte olduk Evde Son Trend ailesiyle. Bu yazımızda da lambader modelleri ile sizlere yeni aydınlatma fikirleri sunacağız. Modern temaya sahip lambaderler bu yazıda büyük beğenimiz kazandığını belirtmeden edemeyeceğiz.

Sizinde dikkatinizi ilk çekecek olan lambader modeli sarı görüntüsü ile diğer tüm lambader modelleri arasından ayrılıp ve kendine bütün bakışları çevirmeyi başarıyor. Oldukça sade bir dekorasyon için kullanılmış olan bu lambader hem bir aydınlatma aracı olarak hem de yemek masası üzeri için şık bir aydınlatma aksesuarı olarak kullanılmış. Fark ediyoruz ki ev dekorasyonları modernleştikçe lambader modelleri de kendilerine sağlam yer edinmeye devam ediyorlar.

Bir köşeye yerleştirilmiş olan saçaklar halinde ki lambader modeli ise farklı tasarımı ile ilgi çekici görünüyor. Genellikle farklı tasarımlar seçenler bu tarza daha yakın hissedebilirler kendilerini. Biz bu aydınlatmanın beyaz tonlarında ki bir ev dekorasyonu için çok şık uyum yakalayacağı düşüncesindeyiz.

lambaderler (2)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir