Lambader

Ayaklı lamba, köşe lambası olarak da bilinen lambader dekorasyon için hayli önemli olan bir aydınlatma türüdür. Pek çok kullanım alanı olan lambader masa yanlarında, koltuk kenarlarında, salon köşelerinde cam kenarlarında olmak üzere fazlası ile kolaylıkla kendine dekoratif alanlar bulmaktadırlar. Lambader modelleri üzerine hazırladığımız bu yazımızda sizin için faklı lambader modelleri seçtik.

Bir pencere önüne konutlandırılmış olan lambader modeli kırmızı rengi ile son derece şık duruyor. Evinde spor ve modern bir havanın hakim olmasını isteyen dekorasyon tutkunları için bu lambader modeli bizce doğru bir tercih olacaktır. Özellikle kırmızı rengin hakimiyetinin eve yansıttığı sıcak tema pek çokları için vazgeçilmez olmaktadır.

Diğer lambader modelleri arasından gözümüz ahşap ayakları olan üst kısmı bej renkli lambader modeline takılıyor. Son derece şık bulduğumuz bu lambader modeli ile zamansız bir ev teması yakalayabilirsiniz. Lambader modelleri Evde Son Trend ailesi ile galerimizde buluşuyor. Evinizde hoş bir köşe yaratabileceğiniz bu aydınlatma seçeneğini mutlaka denemelisiniz. Farklı renkleri ve tasarımları ile sizin için seçtiğimiz lambader modelleri.

lambader (1)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir