2014 Lambader Modelleri

Bir köşe dekorasyonu için bizce olmazsa olmaz olan bir dekorasyon öğesidir lambader. Bugün EST ailesi olarak lambader modelleri 2014 koleksiyonlarından seçmeler yaptık. Evinizi dekore ederken kullanabileceğinizi düşündüğümüz lambader modelleri ile şıklığı evinize taşımaya ne dersiniz. Aydınlatmanın ev dekorasyonu için olmazsa olmaz olduğunu düşünürsek eğer lambader modelleri evlerde baş köşede yer alması gereken aydınlatma seçenekleri olmaktadırlar.

2014 lambader modelleri içerisinde çatal ayaklı olan lambader modeli siyah ve bej seçenekleri ile adeta göz dolduruyor. Bu tarz bir lambader modeli ile sizlerde modern ev dekorasyonları için ışık alanı yaratabilirsiniz.  Ev dekore ederken ışığın doğru yerde kullanılması oldukça önemlidir. Aynı zamanda ışık mutlaka kullanım alanınıza hitap etmelidir.

Lambader modelleri arasında yer alan metal lambader modeli salonun ortasına kadar uzanarak alanını geniş tutmanın yanı sıra modern temayı salonun geneline yansıtmış. 2014 lambader modelleri içerisinde yer alan ahşap aksanlı model ise daha zamansız bir görüntü sunuyor. Galerimizde sizleri bekleyen lambader modelleri ev dekorasyonunuz için son derece şık çözümler yaratacaktır.

2014-lambader-modelleri (2)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir