Metal Lambader Modelleri

Ev dekorasyonu için en önemli ayrıntı ışıktır. Modern evlerin pek çoğunda metal temasına rastlıyoruz. Bu metal teması içinde pek çok ev dekorasyonu zamanı yakalamış bir imaja sahip oluyor. Bugün ışığı ve metali birleştiriyoruz. Metal lambader modelleri EST ailesinin bugün ki konusunu oluşturuyor. Pek çok renk ile kolay uyum sağlayabilen metal rengi lambader modelleri içinde en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor.

Metal lambader modelleri beyaz renkli bir ev dekorasyonuna da uyum sağlayabiliyor, kırmızının göz yoruculuğunun hissedildiği bir dekorasyona da uyum sağlayabiliyor. Metal lambader modelleri arasında yer alan ve bir sokak lambası görüntüsüne sahip model sarı renk ile bir arada kullanılmış.

Bir diğer görselimizde lambader bir yemek masası aydınlatması olarak tasarlanmış. Bu ayrıntıya dikkat etmekte fayda var nitekim lambader modelleri en çok yemek masaları üzeri aydınlatmaları için tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Metal lambader modelleri üzerine hazırlanmış olan bu yazımız sizlere görselleri ile birlikte evinizde metal renkli bir lambaderi kullanacağınız alanlar konusunda bilgi verecektir. İşte o görseller!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir