Dekorasyon ve Lambader

Gözümüze ilk çarpan lambader modeli ile yazımıza başlıyoruz. Şıklıkları ile göz kamaştıran lambaderler Evde Son Trend ailesinin seçimleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. İnce ağaç dallarından bir araya gelmiş olan oldukça etkileyici bir görüntü ile karşılaştığımız lambader ahşap ve gri uyumunu yansıtıyor bizlere. Bu tarz bir seçim modern tema hakimiyeti yaşatabilirsiniz.

Lambader modelleri içerisinde yer alan ışıltılı mini lambaların yer aldığı lambader modeli hem şık hem de göz alıcı. Unutmamak gerekir ki bu tarz bir lambader seçerken ev dekorasyonunuzun da bunu kaldırabilir bir görüntüde olması gerekmektedir. Aksi halde şık bir görüntü yakalamak yerine göz yorucu bir görüntüye neden olabilirsiniz.

Lambader modelleri arasında yer alan üçlü lambader ise sade evler için tercih edilebilir bir lambader modeli. Aydınlatma seçenekleri dekorasyon üzerinde hayli etkilidir. Nitekim doğru aydınlatma ile sıradan bir ev dekorasyonunu dahi şık bir görüntüye ulaştırabilirsiniz. İşte sizin için seçmiş olduğumuz birbirinden şık lambader modelleri.

dekorasyon-ve-lambader (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir