Banyo Dekorasyonu

Banyonuzu daha eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız; banyo dekorasyonunuz için ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Mesela banyonuz için farklı tablolar düşünebilirsiniz. Eğlenceli birkaç tablo ile renk katabilirsiniz.

Bunun yanı sıra şık dekorasyon ürünleri arasında sevimli olan diş fırçalık, sabunluk kullanabilirsiniz. Sıradan bir banyo değil de, sıra dışı bir banyo düşünüyorsanız bunu aksesuar seçimlerinizi yansıtmanız gerekir.

Banyo fayansını seçerken banyonuzun büyüklüğünü göz önüne almalısınız. Düz desenli ve büyük boyutlu karolar banyonuzun daha büyük ve ferah görünmesini sağlayacaktır. Küçük banyosu olanlar için bu tercih çok önemlidir.

Banyolar için dolap seçimi son derece titiz davranılmalıdır. Banyonuza uygun büyüklükte ve yeterli sayıda dolaplar seçilmesi daha sonra rahat etmenizi sağlayacaktır. Havlularınızı, deterjanları, kirlileri muhafaza edeceğiniz dolaplara ihtiyacınız olacaktır. Dolap için kullanılan malzemenin su ve rutubete dayanıklı kaliteli malzeme olması gerekir. Kalitesiz malzeme kullanılması kısa süre sonra dolapları yenilemenizi gerektirecektir.

Kadın Moda ürünleriyle ilgili rengarenk havlular, banyo paspasları, klozet örtüleri kullanabilirsiniz. Bu ürünleri her değiştirişinizde banyonuzun yenilendiğini hissedeceksiniz.

Eğlenceli banyolar için küvet de vazgeçilmezdir. Yorgunluğunuzu atmak ve de keyifli zamanlar geçirmek için küvet seçeneklerine bakabilirsiniz. Ancak banyonuz yeterince büyük ve küvet için uygun değilse, şık bir duşa kabin işinizi görecektir.

Banyolarda kokulu mumlar ve tütsü kullanımı son yıllarda çok yaygınlaştı siz de zevkinize göre kullanabilirsiniz.

Şık ve dekoratif farklı dekorasyon ürünleri ile banyonuza renk katabilir ve de bu şekilde banyonuzda daha ferah bir ortam yaratabilirsiniz.banyo (1)

2 Replies to “Banyo Dekorasyonu”

  1. Güzel dekore edilmiş banyoları çok beğeniyorum ama banyom çok küçük olduğu için istediğim gibi banyo düzeni yapamıyorum. Yeni eve taşınırsam büyük banyolu ev tercih edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir