Doğal Taş Kaplı Banyo Modelleri

Fayans döşemelerine oranla daha pahalı olan yılımızın modern banyo tasarımlarından biri olan doğal taş döşeme banyolar mermer ve granit gibi doğal taş kaynaklarından üretilmekte. Ayırdığınız bütçe için hayıflanmayacağınız doğal taş döşeme banyolar hem uzun ömürlü hem de suya ve lekelere karşı oldukça dayanıklı.

Banyo dekorasyonu yapılırken fayans değil mutlaka granit ve mermer doğal taşlarından yapılan doğal taş banyolar tercih etmekte yarar var.

Doğal Taş Kaplı Banyo Modelleri (2)

Traverten –granit-mermer-kuvars taş çeşitleri ile doğal taş banyolar farklı renk ve desenlerle uzun yıllar banyo keyfinizi dorukta yaşatacak. Bu doğal taşlar lekelere karşı dayanıklı olduğu gibi çizilmelere karşı da dayanıklıdır. Banyo dekorasyonu yapılırken mutlaka doğal taş banyolar tercih etmek biraz daha masraflı olsa da ömür boyu lekelenmeye ve çizilmeye karşı.

Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olan doğal taşlar her bütçeye değilse de her zevke hitap ediyor. Ev dekorasyonunuza uyumlu renk ve desenlerde seçebileceğiniz taşlarla banyo dekorasyonu tam bir modernliği temizliği ve güzelliği yansıtacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir