2013 Yılı İçin Banyo Modelleri

2013 her alana dokunur da Evde Son Trend 2013 banyo dekorasyonu için başlık oluşturmaz mı hiç! Tarih 2013’ü gösterecek ev biz yepyeni trendlerle bu yıla merhaba diyeceğiz. 2013 banyo dekorasyonu ise oldukça zarif ve şık banyo modelleri ile aramıza katılacak banyo için 2013 yılında ne gibi değişikler olacak derseniz, bunları yılın öne çıkacak modelleri ile inceleyelim. Ama genel hatları ile konuşmak gerekirse 2013 yılı için banyolarda sıradanlık yok oluyor diyebiliriz. Hasırlar 2013 banyoları ile evlerimize konuk oluyor. Bu şık aksesuarlara banyolarında yer vermek için sabırsızlanan dekorasyon tutkunları şimdi tüm dikkatinizi ana görselimize verin. Beyaz bir banyo modeli koyu hasır renginde banyo aksesuarları ile dekore edilmiş. Oturma pufu, oturma sandalyesi, raflar saklama kutuları hepsi oldukça şık bir hasır tema ile baş başa. Banyo dekorasyonu için 2013 yılının beklenen trendleri arasında bu tarz aksesuarların yarattığı banyo modelleri en başlarda yer alıyor. Evde Son Trend’in oldukça beğendiği bu banyo modeli beklentileri fazlası ile karşılıyor.

İşte yine 2013 yılı banyo dekorasyonu için oluşturulmak istenen sıra dışı temaya bir örnek daha. Bu banyo modeli ise şüphesiz taşlarla bezenmiş ve duvar görünümü verilmiş modeli ile göz dolduruyor. Banyo dekorasyonu natürel bir duvar eşliğinde sunulunca bu banyo modelini beğenmemek elde değil diye düşünüyoruz.  Detaylarda kullanılan sıcak ahşap modeli ile sizler son derece özel bir dekorasyon ile karşı karşıyasınız. Ahşabın tüm sıcaklığı seramiklerde kullanılan beyaz renk ile dengelenmeye çalışılmış.

Evet sıra dışılık bizim işimiz diyoruz! Evde Son Trend bu sefer banyosunda sıradan banyo küvetleri ile sıkılmak istemeyenler için ahşap küvet modeli ile geliyor. Ahşap küvet modeli bitirmek üzere olduğumuz yıl bazı banyolarda nadiren karşılaştığımız ve sıra dışı bulduğumuz banyo modelleri arasında yer aldı. Fakat ev dekorasyonu için banyo modelleri açısından tüm sıradanlıkları terk etmeye hazırlanan 2013 bu banyo dekorasyonu modelini çok sevecek. İşte bu yüzden bu tarz bir banyo küveti ile şık bir banyo modeli hazırlamaya hazır olsanız iyi olur.

O da ne! Bu nasıl bir banyo dememek için kendimizi zor tuttuk. Ama şunu da belirtmeliyiz ki çok beğendik! Alın işte size 2013 yılı banyo modelleri için sıradan olmanın yanından dahi geçmeyen bir model bu banyo modeli karşı duvarda bulunan hafif çiçek görünümlü tablo ile yuvarlak beyaz küvet ile ve çalışma masası lambasının devasal boyutu ile bütünleşerek bizi oldukça değişik bir temaya götürüyor. Beğendik! Renklerini, ferahlığını, her şeyini beğendik bu banyo modelinin. Ahşap banyo tezgahı üzerinde çift taraflı yerleştirilmiş, tas şeklinde ki çiçek işlemeli lavabo modelleri ise bu banyo dekorasyonunu 2013 teması ile asil bir şekilde birleştiriyor.

Griler duvarlarda küvette hatta banyonun her alanında etkin. Oldukça farklı bir banyo modeli ile yine karşı karşıyayız. Yerde kullanılan çizgili kilim modeli bu tarz bir banyo dekorasyonu modeli için fazlası ile doğru bir seçim olmuş. Kayık şeklinde ki lavabo, son derece sade lavabo aynası banyonun tezgahını farklı ve sade bir havaya sokmuş. Banyo modeli için kullanılan avize ise sıcak bir pembe rengin kırmızıya çalan hali ile grinin uyumunu sergilemek için sanki bize sunulmuş. 2013 banyo dekorasyon tercihleri bu tarz farklılıkları evinize taşımak için büyük bir çalışma halinde. Evde Son Trend zamanın öncesinden gelmek için Kasım ayının ortalarında 2013 banyo dekorasyon trendleri ile sizlerleydi.

banyo-modelleri (9)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir