Evde Country Konsepti

Country ev dekorasyonu bugün genç nesil başta olmak üzere dekorasyon zevki oturmuş herkesin tercihleri arasında yer alıyor

Country ev dekorasyonu ile tasarlanan evler doğal görüntüleri yanı sıra adeta makyajsız bir ev dekorasyonu keyfi sunuyor bizlere. Doğal ahşap görünümlü mobilyaların yer aldığı country ev dekorasyonları keyfin doğadan eve yansıması gibi. Evin her alanında kullanılabilir country konsepti, İsterseniz mutfakta isterseniz salonda isterseniz yatak odasında hatta banyoda! Country ev dekorasyonu bir evin dört köşesinde de keyifle uygulanabilecek olan bir dekorasyondur.

Evde Country Konsepti

Sıcak bir ev dekorasyonu

Koyu natürel ahşap evin duvarlarında ve yerlerinde kullanılmış. Bu detayı yumuşatan ise beyaz renkli tava olmuş! Yatak başında kullanılan country dekoratif ürünler ise sıcak görüntüyü modern bir havaya ulaştırmış. Adeta film setlerinden bir eve bakıyormuş gibi hissediyoruz. Öylesine sıcak ve özgün teme kullanılmış ki bir kenarda duran kırmızı kareli puflar sıcak görüntüyü zirveye taşımış. Country ev dekorasyonu tasarlarken bu tarz kareli ve renkli detaylara yer vermeniz gerektiğiniz hep altını çiziyoruz. İşte farklı tasarımları ile country ev dekorasyonu örnekleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir