2013 Ev Dekorasyonları İçin Ev Aksesuarları

Dekoratif objelerin ev dekorasyonları içerisinde yarattığı sıra dışı görsellik bazen romantik esintileri yansıtır, bazen sert bir temaya hizmet eder. Ev aksesuarları 2013 teması altında Evde Son Trend’de sizlerle buluşuyor. Bizler bugün romantik esintilerin hakim olduğu güllerin kır çiçeklerinin esintiler halinde geldiği biraz casual biraz vintage tarza sahip ev aksesuarları seçtik. Bu ev aksesuarları evinizi sıra dışı bir görselliğe kavuşturacak. Kendinizi bir bahar esintisi içerisinde hissetmenizi sağlayacak bir saat var karşımızda. Pastel tonların hakimiyetinde ki çiçekler duvar saatini çok şık bir ev aksesuarı haline getirmiş.

Gri bir şamdan mumlar eşliğinde özel bir ev aksesuarı oluşturmuş. Bu ev aksesuarı  şık masaların ve şık konsolların üzerinde oldukça özel bir görüntü sunuyor. Bu özel görüntü her evi romantik bir havaya sokacak. Işıl ışıl bir mum zarif bir ev aksesuarı haline dönüşüyor. Tavandan asılmış şamdan şeklindeki bu avize şık bir masanın üzerinde ne kadar zarif görünür bir düşünün.

Aynalar ev dekorasyonları içerisinde son derece önemli bir yere sahiptirler. Gümüş tonda ve altın tonunda ki ayna modelleri gerek işlemeli kenarları gerek düz hatları ile oldukça tercih edilen bir ev aksesuarı olmuş durumda. Bu ev aksesuarı özellikle hollerde ve yemek odalarında fazlası ile tercih ediliyor. Yatak odası için kullanılan ayna modelleri ise daha farklı görüntülere sahip.

Romantik güllerin eskitilmiş ahşap ile birleşmesine tanık oluyoruz. Vintage ve country tarzında ev dekorasyonları için fazlası ile tercih edilen bu tarz ev aksesuarları 2013 ev aksesuarları temasında da çokça kullanılacak. Zamansız ev aksesuarları 2013 için bir araya geliyor diyebiliriz.

ev-aksesuarları-2013 (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir