Evlerde dekorasyon rüzgarları estirmeye devam ediyoruz. Saks mavisi bir duvarın hakim olduğu salona baktıkça renklerin büyüsünün dekorasyon içinde ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Dekorasyon için renk uyumu her şey demektir. Göz alıcı mavinin eşiğine yerleştirilmiş mobilyalar zarif duruşları adeta kolaylaştırılmış bir şekilde yaşam bulmuşlar. Dekorasyon bu mavi salonda ilk bakışta mavi rengi ile dikkat çekse de bu mavi rengi ön plana çıkaran duvardaki beyaz tonların ağırlıklı olduğu portre olmuş. Oldukça güzel bir birlikteliği oluşturan bu ikili savruk eşyalar ve patcwork işi görüntüler ile bütünlüğü yakalamış.

Sanki çocuk odasına ait bir kesite bakıyoruz. Oysa ki böyle bir tarz sadece çocuk odaları için değil evin yaşayan her hangi bir bölümü için rahatlıkla tercih edilebilir. Ev dekorasyonu konusunda eğlenceyi sevenler ve çocuk ruhunu her daim yaşatmak isteyenler için bu eski tarz kanepenin kütüphane kısmını bu şekilde değerlendirmek olukça doğru bir dekorasyon tercihi olacaktır.

Kabul ediyoruz sokak yaşamını dekorasyona muhteşem bir şekilde adapte etmiş bir ev görüntüsü ile karşı karşıyayız. Son derece özel bir görüntü olan bu dekorasyon ters çevrilerek orta sehpa haline getirilmiş renkli konteynırlar, cdlerden elde edilmiş modern perde görünümü ile bu salon muhteşem görünüyor diyebiliriz. Köşe koltuğu rahat görünümü ile sokağın ruhuna hizmet etmeye devam ediyor.

Su yeşili deri koltuklar arasından yakalayabildiğimiz bu görüntü sayesinde retro tarza yeni bir kare daha eklemiş oluyoruz. Ev dekorasyonu için şıklığı iyiden iyiye hissettiğimiz bu görüntü zamansız seçenekler arasında rahatlıkla yer alabilir. Kahverengi tonlarında kanepenin koltuklar ile güzel bir uyum yakaladığı bu salon tek kelime ile başarıya imza atmış bir ev dekorasyonu görüntüsü. Dekorasyon ile yaşayan Evde Son Trend editörlerimizin sizin için seçtiği görüntülere her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyoruz. Yaşadığınız anları ölümsüzleştirmeye devam edin, dekorasyonun ritmi zevkleriniz ile evinizin her ortamına yansısın.

dekorasyon (2)

One Reply to “Dekorasyon Esintileri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir