Yemek Masaları İçin Dekorasyon

Yemek odaları için country tarzının hakim olduğu ahşap ve doğal mobilyalara artık çok alıştık. Doğanın natürel görüntüler halinde yemek zevkimize eşlik etmesi çokça tercih ettiğimiz bir dekorasyon görüntüsü. Yemek odası dekorasyonu için natürel ahşap yemek masası ve hemen yanında yer alan ahşap tabure muhteşem bir görüntü sergiliyor. Yemek odası dekorasyonu için masa üzerine yerleştirilen siyah kase içerisinde yer alan meyveler içimizi ısıtmaya yetiyor.

Mavi bir yemek odası dekorasyonu ile başbaşayız. Oymalı antika mavi sandalyeler aynı forma sahip mavi ahşap vitrin ile bir arada kullanılmış. Yemek masası olarak cam bir masanın tercih edilmesi ise dekorasyon için oldukça şık bir görüntü sunuyor. Cam ve ahşap güzel bir uyum yakalayarak bir araya gelmiş. Yemek masaları içinde cam tercih edilmesi hem mobilya uyumu açısından kolay bir tercihtir hem de diğer parçalar ile kolay kombinlenebilir.

Eski Fransız filmlerine ait bir görüntü sanki! Şamdanların mumlukların asılı olduğu gösterişli bir masa üstü aydınlatması oldukça iyi işlenmiş bir ahşap masa ile bir arada kullanılmış. En sevdiğimiz görüntülerden biri olan beyaz renkli yemek masası sandalyeleri doğru bir seçim olmuş. Oldukça nostaljik bir görüntüye imza atılan bu dekorasyonda eskiye tutku ile bağlı olanlar mutlu bir nefes alacaktır.

Nar çiçeği rengindeki görüntüsü ile son derece şık bir büfe ünitesi karşımızda. Yemek odası dekorasyonu için modern bir görüntünün hakim olduğu bu dekorasyon yine natürel ahşap ile tasarlanmış yemek odası masası ve sandalyeleri ile bir arada kullanılmış. Duvarda yer alan nar çiçeği renginde ki raflar ise modern temaya artı okunuşlar olarak sergileniyor.

dekorasyon-yemek-masaları (2)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir