Ev Dekorasyonları; Biraz Dingin, Biraz Modern

Kabul etmeliyiz ki hepimiz sıradan evlerin görüntüsünden sıkıldık. Bina yığınlarından, üst üste tıkıştırılmış dairelerden…  Ev dekorasyonu kendisine anlam kazandıracak alanlar ararken E.S.T ailesi olarak mekanların en çok anlam kazanmış yönleri ile ilgileniyoruz. Tıpkı bu dekorasyon da olduğu gibi sıradan birkaç eşyayı, binanın sıradan olmayan görüntüsü iyi bir fotoğraf karesine çevirmiş. İri beyaz koltukları ile modern bir bakışa hizmet eden bu ev dekorasyonu, el değmemiş duvarları ile soğuk bir hava estiriyor. Yapımı aşamasında çok çaba gerektirmeyen ahşap sehpalar ise beyaz koltukların modern görüntüsüne sadık bir hizmetkar edasında duruyor. Bu dekorasyon en çok tavanı ile farklılığı yakalamış durumda. Son derece doğal görünümlü tavan dekorasyonu sayesinde şehrin ortasında şehirden uzak bir hava yaşamanız bu ev tarafından size sunulmuş bir lütuf gibi.

Modern koltuklar rahat bir görüntüye bürünmüş. Keten koltuk örtüleri sayesinde bu evde ev dekorasyonu özgürlük başlığı altında hayat buluyor diye düşünmeden edemiyoruz. Birkaç farklı obje dikkatimizi çekiyor duvarda. Yuvarlak görünümlü duvar objeleri bir duvar saatinden ziyade çiçek figürü hissiyatı veriyorlar. Cam bir vazo içine yerleştirilmiş kır çiçekleri ise ev dekorasyonu içinde bir yaz havası estiriyor.  Ruh katılmış bir dekorasyon bu! İki odayı birbirinden ayıran büyük pencere parmaklıklı görüntüsü ile son derece modern bir dekorasyon imajı içinde. Bej rengi keten koltuk örtülerine eşlik eden limon rengi iri yastıklar ise sıcak bir ortam yaratılması için yapılmış doğru seçimler arasında yer alıyor.

Bej, kahverengi, siyah, beyaz, gri ve pudra rengi… Aklınıza gelebilecek bütün detaylarında bu renklere yer verilmiş olan bu dekorasyon, karışıklık içinde dingin bir havayı sunan başarılı bir ev dekorasyonu olarak karşılık buluyor bizde.  Açık sütlü kahve tonunda ki duvarların önünde yer alan kahverengi kanepe, dekorasyon konusunda başarıyı yakalamış bu evin en dikkat çekici parçası. Geriye kalan bütün mobilyaların tamamlayıcı rol üstlendiği bu ev dekorasyonu zebra desenli detayları ile de büyük bir canlılık içerisinde. Halıların zebra deseni, siyah beyaz zıtlığı ile oldukça canlı bir görsellik kazandırmış. Her detayında zevk sahibi bir hava hissettiğimiz bu ev ve E.S.T ekibinin beğeni dolu bakışları ile yeni yazılarımızla buluşmak üzere diyoruz.

dekorasyon-ev-dekorasyonu (3)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir