Salon Dekorasyonu Country İle Birleşiyor

Salon dekorasyonu country tarzında klasik öğelerle harmanlayarak nostalji rüzgarlarını geçmişin hatıralarını salonunuzda yaşatabilirsiniz. Yeni ve eski parça aksesuarların kullanıldığı bu tarzda pastel tonlarda çiçek desenli kumaşlar tercih edilmektedir. Sizde salonlarınızda ahşap ağırlıklı counrty salon mobilyaları ile oluşan bir dekorasyon tarzı yaratabilirsiniz. Bütün bu mobilyaların yanında ailenizden kalma orijinal antika bir eşya ya da aksesuar ile bu görünümü destekleyebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken çok büyük maliyetlerde gerekmiyor. Country salon dekorasyonu ile bu tarzın bu nostalji rüzgarları estiren bu sıcak samimi havasını içinizde hissedebilirsiniz.

Doğal görünümlü mobilyalardan oluşan country salon dekorasyonu stilinde konfor ve rahatlık pastel renklerle harmanlanıyor. Eski ve yeni eşyaların bir arada kullanıldığı sizde bu tarzı kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Salon dekorasyonu country tarzı ile hem konforlu hem de fonksiyonlu salonlar sizi bekliyor. Diğer dekorasyon tarzlarından farklı olarak bu tarzda koltuk ve sandalye kumaşları genelde çiçekli bahar esintili desenlerden oluşmaktadır. Country tarzı hem dekoratif görüntüsü hem de fonksiyonel yapısı ile  bu sezonda en çok tercih edilen modeller arasında yer alacak gibi görünüyor.

Counrty salon mobilyalarının yanı sıra, yazımızın başında belirttiğimiz gibi eski bir eşya gümüş şamdan gibi aksesuarlar ve ufak dokunuşlar ile salonunuzda istediğiniz tarzı yakalayabilirsiniz. Bu tarzın en belirgin özelliği mobilyalarınızla perdelerin uygun renkte olmasını ufak bir ayrıntı olarak hatırlatmak isteriz. Tabi isteğe göre salonlarınızdaki mobilyalar ile uyumlu olması açısından sandalye ve perdelerinizde bire bir aynı desen, aynı renk kumaş kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra taş zeminleri kullanarak salonunuza daha zengin ve dekoratif bir görüntü kazandırabilirsiniz. Şimdi sizler için hazırladığımız görsellerimizi gözden geçirerek evinizdeki değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Salon-Dekorasyonu-Country-İle-Birleşiyor  (3)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir