İyi Bir Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Sonbahar yerini yavaştan yavaşa kış aylarına bırakırken, konfor ve rahatlık adına bir hareketlenme yaşanmaya başladı. Fotoğraflarda görünen ahşap mobilya formundaki klasik dekorasyon örneğinde gün ışığından yararlanılarak aydınlık bir mekân oluşturulmuş. Mobilyalar ise yer döşemesi ile uyumlu olacak şekilde yeterli kontrastı yaratacak şekilde akıllıca seçilerek oldukça zarif bir görüntü ede edilmiş. Unutmayın güzel bir ev dekorasyonu bir şovruma benzetilmemeli. Eviniz sizi daha da önemlisi sizin tarzınızı yansıtmalı. Küçük bir dokunuş, birkaç aksesuar ya da mobilyaların yerini değiştirerek, bütçenizi yormadan evinizde harika ev dekorasyonları tasarlayabilirsiniz.

Beyazın koltuk ve duvar da kullanıldığı ev dekorasyon örneğinde ahşap mobilyalar ile kombine edilmesi ortaya inanılmaz yaratıcılığın sonrasında son derece farklı ve eğlenceli bir yaşam alanı çıkmasını sağlamış. Kristal taşlı avize, koyu ve açık renkteki mumlar, cam objeler ise klasik temalı dekorasyon için tamamlayıcı olmuş. Ham ahşaplar, pelüşler, doğal dokular, cam önündeki çiçekli bitkiler ise evin enerjisini daha çok arttırmış. Üçüncü örneğimizde Bej, krem ve kahvelerin arasına aydınlatmalar dâhil edilen bu ev dekorasyonu örneğinde kanepenin üzerine atılan bej tonlardaki yastıklar muhteşem bir uyum sağlamış. Sizde evlerinizde Farklı renkleri, dokuları ve desenleri bir arada kullanarak evlerinizde modern ev dekorasyonları yaratabilirsiniz.

Bu, ev dekorasyon örneğinde ise, özellikle sandıktan tasarlanan sehpa, deniz kabuklarının kullanıldığı aksesuarlar,  aydınlatma Yastıklarda da desenler renkli bir hava yaratmış. Sadece aksesuarlar değil, koltuk takımı ve perdeler bu renkliliğe dâhil olarak doğal dokuların hâkim olduğu bu mekâna hayli hareket getirmiş.  şık bir görünüm sağlayan ev dekorasyonları için tüm odayı beyaz ve bej krem kahve gibi natürel tonları kullanarak istediğiniz klasik tarzı kolaylıkla yakalayabilirsiniz.iyi-bir-dekorasyon-nasıl yapılır (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir