Ev İçin Aksesuar Seçimleri

Ev aksesuarları denilince akla sadece salonlar oturma odalarında kullanılan aksesuar ürünleri değil, mutfak, yatak odaları ya da banyolarda ki küçük aksesuarlarına kadar tüm aksesuar çeşitleri bu kategori de yer almaktadır.  Aksesuar ürünleri ev dekorasyonu, ofis ve diğer tüm mekânları daha hoş ve şık bir durumda göstermesinin yanı sıra kişilerin dekorasyon tarzı ve kişiliklerini de ifade eder.  İlk örneğimiz modern dekorasyon tarzına uygun cam, porselen ve metal gibi aksesuarlar yer almaktadır. Renkler de açık mor ve bej renkleri ve kontrast olarak kullanılmış. Aksesuarların formları dengeli, düz, yalın geometrik şekillerden oluşuyor. Sadelik ve işlevsellikten yanaysanız salon ve oturma odalarınız için siz de için kurutulmuş çiçekler, renkli taşlar, metal materyaller, kokulu mumlar ve tütsülerden oluşan tür aksesuarlar ile otantik mekânlar oluşturabilirsiniz.

Doğayla bütünleşmiş bu dekorasyon örneğinde kullanılan raf vazo gibi materyaller ve natürel renklerden oluşuyor. Ev aksesuar olarak ise eskitme ahşaptan raflar ve minik cam objeler, kitaplar, mumlar, ahşap çerçeveler rahatına düşkün bir yapınız varsa bu tarz size çok uyacaktır. Ev aksesuarlarının ana parçalarından saatler aynı şekilde ahşap masa üstündeki mekanik elle kurmalı bu masa saati nostaljik görünümü ile dikkat çekiyor. Sizde nostaljik mekanlardan hoşlanan, bir kişiliğe iseniz, evinizde de bu tarzı kendiniz de yansıtabilirsiniz.

Hangi renkleri ya da hangi tarzı seversiniz sevin, sırada modern görüntülü mobilyaların geleneksel ev aksesuarları ile kullanıldığı şahane bir örnek var. Zamana meydan okuyan tarzda görüntüsü ile mekana sofistike bir hava da vermiş.  Bu ev dekorasyonu, örneğinde parlak renkteki çerçeve ayna gibi ev aksesuar ürünleri bej ve krem tonlarında yumuşak renkteki mobilyalar ile kombine edilmiş.

ev-için-aksesuar-seçimleri (2)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir