Farklı Dekorasyonlar Farklı Evler

Farklı dekorasyonlar

Her an nefes aldığınız bir ortama nefes aldırmak istediğiniz oldu mu hiç? Aynı zamanda onunla sizde yeni nefesler almak istediniz mi? Değişim başlasın diye ruhunuzda kımıldamalar başladığı anda eşyalarınızın bir kısmı kendini tavan arasında mı buluyor? Tıpkı bir mobilya dükkanına benzeyen evinizden sıkılıp, evinize bir ruh katmak, dekorasyonun ilk koşuludur. Bir eşyaya sahip olmak onu evinizde bir köşeye yerleştirmek demek evinizin dekorasyonu için hiçbir şeydir.

Farklı Dekorasyonlar Farklı Evler-1

Farklı dekoratif evler

Bazen yaşadığımız ortamın enerjimize ne kadar etki ettiğini tahmin dahi edemezsiniz. İç  karartan bir odada  güne merhaba demek ya da en güzel yemeği bile lezzetsizleştirecek  bir yemek odasında servis yapmak… Durun daha bitmedi bütün mutluluğunuzu yok edebilecek bir salona sahip olmaya ne dersiniz? İşte dekorasyon bizim için bunların tam tersi demek! Dekorasyon bizim için ruhunuzda başlayan bir iç dizayn demek! Yıllardır ruhunuzda gizli tuttuğunuz köşelerin hayata geçmesi demek!  Hep hayalini kurduğunuz o kütüphaneye sahip olmak için harekete geçin! En sıra dışı tasarımları evinize taşıyın! Şaşkınlık uyandıranlar ile alışıldık olanları birbiri ile harmanlayın. Kullanımından vazgeçemedikleriniz ile kullanmayı hayal ettiklerinizle aynı anda nefes alın. İşte bizim dekorasyon anlayışımız; eviniz ne kadar siz gibi ise o kadar doğru bir dekorasyona sahiptir. Eviniz size ne kadar rahat bir nefes aldırıyorsa bulunduğunuz ortam o kadar doğrudur.

Farklı ev dekorasyonları

Sıra dışı tasarımlar ile klasiklerin uyumunun yaşandığı bir ev teması bizim için farklılıklara açılan bir kapıdır. Anahtarını çevirdiğiniz kapının açtığı ev attığınız her adımda ruhunuzu diğerlerinden ayıran farkları yansıtsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir