Yumuşacık Bir Dekorasyon Gücüne Sahip Yastık Modelleri

Kim ne derse desin, onda farklı bir şey var. Değdiği her yeri kolayca şekillendiren yastık bu güçlü rolünü bu seferde başarı ile gerçekleştirmiş. Yastık modelleri ile ilgili yazı yazmayı çok seven Evde Son Trend bir araya gelmiş yastıkların yarattığı bu hoş dekorasyon karşısında oldukça memnun bir bakışa sahip.

Son derece eğlenceli bir ev köşesi burası! Yastık dekorasyonu başarı ile uygulanmış. Turuncular, yeşiller, maviler, beyazlar, sarılar birbirleri içerisine geçmiş bir tutum içindeler. Oldukça sıcak bir tema yaratmışlar bu evde. Hele o gülümseyen perdeye diyecek kelime bulamıyoruz. Aklınızın bir köşesinde bulunsun sevgili Evde Son Trend ailesi bir gün çok beğendiğiniz bir kumaştan perde yaptırırsanız, aynı kumaştan odanızın dekorasyonu için yastık modeli yaptırmayı da unutmayın. Yumuşacık görüntüsünün altında yatan güçlü dekorasyonu ortaya çıkaran bu yastıklar beyaz sedir üzerinde adeta eğleniyorlar. Hemen yanı başına yerleştirilmiş okuma lambası ise bu eğlenceli yastıkların başka görevleri olduğunu da anlatmaya çalışıyor.

Birbirine sarmaş dolaş olmuş bu yastık modelleri ile başladığımız yazımızı galerimizde bulunan oldukça şık yastık modelleri ile noktalıyoruz. Akıl almaz desenlerde ve renklerdeki yastık modelleri evi için özel dokunuşlar yapmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Özellikle mavi çiçekli kumaştan yapılmış yastık modelleri evinizdeki sıradan beyaz kanepeyi özel bir görüntüye kavuşturacak. Yastıklar ev dekorasyonunun ve Evde Son Trend’in en vazgeçilmez aksesuarları. Onlarla daha çok uzun yazılarla birlikte olacağız.

yastık-modelleri (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir